Коригування одометра, скручування пробігу

Коригування одометра індивідуальне для кожної марки і моделі авто. Виходячи з цього, майстри використовують різні техніки по коригуванню пробігу.

корекція спідометра В першу чергу проводиться комп’ютерна діагностика всіх систем автомобіля. Далі проводиться комплексна чистка помилок DTC. Після проходження первинної підготовки, майстри приступають до роботи зі спідометром і допоміжним блоком.

Найбільш простий спосіб відмотування пробігу, через діагностичний роз’єм OBD.

Далі йдуть більш складні способи, зі зняттям панелі приладів і допоміжних блоків, з подальшим використанням програматорів для зміни пробігу. УВАГА Всі ці роботи вимагають спеціальної підготовки і знань.

Найчастіше запитують: «Чи можна скрутити або накрутити пробіг в електронному спідометрі?».

Наша відповідь така. Відмотати електронний спідометр автомобіля, мотоцикла, спецтехніки можливо. Але треба розуміти, що кожен виробник дбає про збереження даних отриманих в ході експлуатації авто. І просто скрутити спідометр (одометр) без залучення дорогого устаткування не вийде.

Коригування електронного одометра не простий, як здається на перший погляд. На сучасних автомобілях мало просто змінити пробіг в спідометрі. Корекція пробігу проводиться і в допоміжних блоках, які відповідають за дубль запис пробігу. Тому, просто змотати спідометр, може бути малоефективним. В ході роботи, доведеться змотати пробіг в спідометрі, допоміжних блоках управління, відрегулювати міжсервісний інтервал і підігнати його під скручений пробіг.

Коли вдаються до відмотування спідометра

зкрутити пробіг авто У Львові найбільш часто звертаються з проханням пов’язаним з коригуванням одометра, при продажу автомобіля. Так, це не самий чесний спосіб продажу, але він не є незаконним.

Причин відмотування може бути кілька:

  • Заміна двигуна, при якому фіксується оригінальний пробіг заміненого мотора
  • Корекція спідометра в зв’язку з заміною коліс не була рекомендована заводом виробником, коли показання з коліс дають недостовірну інформацію.
  • Підмотка спідометра — при їзді з несправним одометром
  • Скручування пробігу для омолодження показань автомобіля

Як Скрутити пробіг без слідів

корекція пробігу автоРозрізняють два види відмотування спідометрів. У першому випадку робота проводиться виключно з панеллю приладів, в ході чого змінюється оригінальний пробіг або в більшу або в меншу сторону, в залежності від запиту клієнта. Але при даному виді зміни пробігу в авто, залишаються недоторканими основні блоки управління, в яких дублюється оригінальний пробіг. У другому ж випадку, робота проводиться з усіма допоміжними блоками в яких можливий запис пробігу: блок ЕБУ, блок комфорту, блок ABS … Після чого відстежити вихідні дані практично неможливо.

Змотування або підмотування пробігу в Мінську можна зробити на будь марці авто, таких як Alfa Romeo, Audi, Bmw, Lada, Kia, Hyundai, Peugeot, Citroen, Dacia, Daewoo, Opel, Ford, Renault, Toyota, Nissan, Volkswagen, Skoda, Chevrolet, Mercedes, Lexus, Infinity, Honda, Dodge, Suzuki, Rover, Geely, Seat, Chrysler, Mitsubishi, Saab, Zotye та інші.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів