Ремонт АКПП у Львові

Ми володіємо величезним досвідом, який оцінюється в десятки тисяч відновлених «автоматів». Тому ми добре знайомі з усіма можливими проблемами «автоматів».

ремонт АКПП ЛьвівПротягом 10 років ми здійснюємо професійний, швидкий і якісний ремонт АКПП з використанням передового обладнання та матеріалів.

Якість і Гарантії

Працівники «СТО Авто» є кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом. Для робіт з АКПП ми застосовуємо тільки найсучасніше обладнання і найкращі запчастини.

Це дозволяє нам надавати офіційну гарантію на виконані роботи. Термін гарантії – від 6 місяців або 10 тисяч кілометрів пробігу!

Якісні запчастини

Ремонт автомобілів в «СТО Авто» виконується з використанням найкращих і високоякісних запчастин і витратних матеріалів.

В наявності на нашому складі є десятки тисяч найменувань деталей для автоматичних коробок самих різних моделей і марок. Це дозволяє забезпечувати максимальну оперативність при проведенні ремонту.

Професійний ремонт АКПП в автосервісі «СТО Авто»

Після проведення капітального ремонту АКПП ми надаємо гарантію на 20 тисяч кілометрів пробігу або на 1 рік експлуатації. Після досягнення будь-якого з цих умов термін дії гарантії закінчується.

Для «автоматів», експлуатованих на броньованих автомобілях і транспортних засобах, періодично буксирують причіп, гарантія на роботи при капітальному ремонті становить 15 тисяч кілометрів пробігу або 6 місяців експлуатації.

Контроль якості

ремонт автоматичної коробки передачПісля проведення ремонту АКПП ми пломбуємо агрегат за допомогою свинцевих пломб. Для цього використовується виготовлений на замовлення пломбір з унікальним відбитком. Важкодоступні місця, де неможливо поставити відбиток, гарантійну маркування здійснюємо спеціальною фарбою, колір і марка якої змінюється кілька разів на рік. При цьому зразок фарби і період її використання заноситься в каталог.

Ознаки несправності АКПП

Дізнатися про те, що Вашому автомобілю необхідний ремонт АКПП можна за такими ознаками, як ривки при перемиканні передач, пробуксовка, шум і вібрація, зміна кольору і поява незвичайного запаху від масла АКПП, поява аварійної індикації. При виявленні будь-якого з цих ознак рекомендуємо звернутися в «СТО Авто», де ремонт буде виконаний кваліфікованими фахівцями.

Наші переваги:

 • повний спектр послуг з ремонту АКПП;
 • офіційна гарантія на роботи;
 • вигідні ціни, надання безкоштовних консультацій;
 • сучасне обладнання та інструментарій;
 • залучення при необхідності провідних експертів Львова.

Подивіться реальні ціни на ремонт АКПП

Несправності АКПП можуть зачіпати електричну і механічну частину коробки. У першому випадку мова йде про вихід з ладу регуляторів тиску гідроблоку, соленоїдів включення передач, пошкодженнях проводь і т.д. До механічних проблем відносяться несправності барабанів, планетарних рядів, насосів, валів та інших елементів. В обох випадках ремонт повинен виконуватися досвідченими майстрами.

Наш автосервіс пропонує всі види послуг по ремонту АКПП. У тому числі нами виконується:

 • проведення комплексної діагностики;
 • попередній розрахунок вартості ремонту АКПП;
 • виконання дефектації;
 • проведення заміни масла і фільтруючих елементів;
 • ремонт гідроблоку і гідротрансформатора;
 • відновлення після неякісного ремонту;
 • підбір та доставка деталей та інші операції.

Ми маємо в своєму розпорядженні всі можливості, щоб забезпечити дійсно якісний і оперативний ремонт АКПП. В автосервісі встановлено передове обладнання, є всі необхідні профільна технічна література, використовується багатофункціональний інструмент професійного класу. Це дозволяє нам застосовувати передові технології і розробки та надавати офіційну гарантію якості.

Кваліфіковані майстри терміново і недорого відновлюють АКПП, виконують заміну витратних матеріалів, проводять профілактичні роботи. Результатом є повністю справна коробка передач, здатна ефективно прослужити багато років. Це підтверджують позитивні відгуки наших клієнтів.

Вартість ремонту АКПП

Послуга Ціна
Ремонт АКПП Від 3000 грн.

Загальний порядок проведення ремонту АКПП

 1. Виконання початкової діагностики та виявлення несправностей.
 2. Демонтаж АКПП.
 3. Розбирання агрегату і дефектовка деталей.
 4. Визначення вартості і строків відновлювальних робіт.
 5. Узгодження з клієнтом.
 6. Проведення заміни проблемних елементів.
 7. Збірка агрегату і установка на автомобіль.
 8. Проведення вихідний діагностики.
 9. Розрахунок з клієнтом.

Автосервіс «СТО Авто» також займається постачанням деталей для ремонту АКПП і проведення техобслуговування. У складі сервісу є власний склад запчастин, де представлені компоненти та витратні матеріали від кращих виробників, в тому числі оригінальні і не оригінальні запчастини. В асортименті є нові деталі і запчастини б / у, що пройшли професійне відновлення зі збереженням функціональних параметрів і високого ресурсу.

У нашому каталозі представлено найширший асортимент деталей для ремонту і обслуговування автоматичної коробки передач. У тому числі у нас Ви зможете підібрати деталі гідротрансформаторів, гідромуфти, фільтри, втулки, сальники, прокладки і багато іншого. Всі деталі перевірені на предмет відповідності високим вимогам якості, мають необхідні сертифікати і гарантійну документацію.

Рекомендація для автовласників

Несправність АКПП простіше і дешевше запобігти, ніж усунути. Тому рекомендуємо регулярно відвідувати наш автосервіс для проведення технічного обслуговування, діагностики та профілактичних робіт. У разі ж виникнення несправності терміново звертайтеся в «СТО Авто». Наші досвідчені майстри виконають ремонт АКПП недорого, якісно і максимально оперативно.

Вартість ремонту АКПП (автоматичної коробки передач)

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс (в тому числі зазначені ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів