Ремонт і заміна коробки DSG 7 у Львові

Ремонт і заміна коробки DSG 7 – ця процедура добре знайома власникам автомобілів концерну VAG. Інновації, які дозволяють збільшити швидкість зміни передач, на практиці мають досить багато проблем. Звичайно, виробник не припиняє доопрацювання агрегатів, проте впровадження відбувається поступово, що змушує власників старих автомобілів брати на себе турботу про відновлювальні роботи або навіть установку іншої КПП в зборі. Звичайно, ціна таких заходів досить висока, тому, вибираючи Фольксваген або крос-платформні марки, автомобілісти часто вважають за краще шукати моделі з класичним автоматом. Але, справедливості заради, відзначимо, що нинішнє покоління роботизованих коробок має досить серйозний запас міцності.

Робот

В автоматичній коробці передач перемикання швидкостей відбувається за допомогою тиску рідини, яке створюється гідротрансформатором. Саме за рахунок напору робочого складу відбувається включення необхідного пакета фрикційних. Цим агрегат істотно відрізняється від механіки – як такого, зчеплення тут не встановлюється. Роботизовані коробки ж являють собою схему, близьку за структурою саме до МКПП. Серед компонентів є зчеплення, проте його робота відбувається в автоматичному режимі, без участі людини. З цієї причини багато автовласників, зіткнувшись з таким пристроями, відзначають меншу плавність роботи.

DSG (Direct-Shift Gearbox), яка була розроблена на замовлення і за участю фахівців Volkswagen, є наступною генерацією роботизованих КПП. Відмінна риса цих механізмів – наявність двох зчеплень. Така система названа преселективною, тобто, в той час, поки задіяно одне зчеплення, друге вже готує наступну передачу. Таким чином, втрата потужності при зміні швидкостей зводиться до мінімуму.

Несправності

Ремонт і заміна коробки DSG 7 проводиться в разі серйозних неполадок в роботі системи. Відзначимо, що існують як «сухі», так і «мокрі» моделі трансмісії такого типу. Як не важко здогадатися з назви, відмінність полягає в наявність масляної ванни, в якій працюють механізми. Відзначимо, що сухі коробки визнаються менш надійними, і практично не піддаються ремонту.

Розглянемо зустрічаються неполадки:

  • Вібрації при перемиканні (на малих швидкостях)
  • Перегрів КПП (особливо часто зустрічається при русі в пробках)
  • Сторонні шуми при роботі агрегату
  • Вихід з ладу мехатроніка

Далеко не кожна проблема вимагає серйозного ремонту. Для з’ясування причин відхилень у поведінці агрегату слід звернутися до професіоналів за діагностикою.

Ремонт і заміна коробки DSG 7: як правильно обрати сервіс?

Ремонт і заміна коробки DSG 7 проводиться в профільних автосервісах. Існує своя специфіка обслуговування, діагностики та відновлення цих агрегатів. Тому, кустарні методики пошуку проблем можуть привести лише до витрати часу і коштів. Зверніться до висококваліфікованих майстрів сервісу «СТО Авто», розташованого у Львові. Вони зможуть поставити точний діагноз і підкажуть оптимальний вихід з ситуації, що склалася.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів