Ремонт коробки DSG у Львові

Роботизована коробка передач, розроблена концерном Volkswagen, з’явилася в 2003 році. Сьогодні вона встановлюється на багато моделей VAG-групи – безпосередньо Volkswagen, а

ремонт DSGтакож Skoda і Seat. Автомобілі Audi також комплектуються цими агрегатами, однак вони мають маркування S-Tronic. Перші РКПВ мали 6 ступенів і так зване “мокре” зчеплення (механізм працював в масляній ванні). Однак подібні коробки не дозволяли домогтися високого рівня економічності на малопотужних модифікаціях автомобілів. Тому слідом за DSG 6 з’явився 7-діапазонний агрегат з сухим зчепленням. Він більше підходив для молодших моделей, але в той же час мав менший запас міцності. Нерідко серйозний ремонт DSG  був потрібний на дуже невеликих пробігах.

Експлуатація DSG

Роботизовані КПП DSG виробництва Volkswagen мають систему подвійного зчеплення. Кожен механізм відповідає за свій набір передач, що дозволяє здійснювати їх зміну набагато швидше, ніж це відбувається в класичній АКПП. Також система допомагає домогтися економічності, порівнянної з рівнем механічної коробки передач. Управляє роботою агрегату електронно-гідравлічний блок, який називається мехатронік. Завдяки інформації, одержуваної з численних датчиків, він вибирає найбільш підходящу передачу і момент її включення. Відзначимо, що агрегати доопрацьовуються, підвищуючи свій рівень надійності. Також змінюється і програмне забезпечення.

Несправність DSG

Ремонт коробки DSG у Львові запитують досить часто. Причин виникнення неполадки декілька. По-перше, варто відзначити невеликий ресурс компонентів. Особливо актуальна ця проблема для ремонт DSG у Львовімоделей раннього періоду виробництва. Найчастіше заміна агрегату проводилася в рамках гарантійного ремонту. По-друге, DSG схильна до перегріву (більшою мірою агрегати з сухим зчепленням). Підвищення температури може бути наслідком агресивної їзди або тривалого пересування в пробках. По-третє, вихід елементів РКПВ з ладу може відбуватися через відсутність обслуговування агрегату. Наприклад, в цьому випадку соленоїди забиваються продуктами зносу і досить швидко виходять з ладу.

Зустрічаються проблеми:

  • знос зчеплення
  • вихід з ладу соленоїдів
  • збої в роботі електроніки мехатроніка
  • відмова в спрацьовуванні масляного насоса
  • розгерметизація мехатроніка
  • вихід з ладу датчиків
  • проблеми з проводкою

Ремонт коробки DSG – не дешева послуга, але ціна залежить від конкретних несправностей. У зв’язку з цим першим етапом відновлювальних робіт завжди є діагностика системи.

Де зробити ремонт коробки DSG

Важливо довіряти ремонт коробки DSG професіоналам. Невмілі дії здатні погіршити ситуацію, що призведе до збільшення кінцевої вартості всієї операції. Також варто відзначити, що профільні майстри є в штаті далеко не кожної СТО. Тому рекомендуємо не ризикувати, а звернутися в спеціалізований автосервіс «СТО Авто», який розташовується у Львові. Тут є все необхідне для вирішення подібних завдань. Також потрібні запчастини і витратні матеріали Ви зможете придбати на місці, що дозволить заощадити свій час.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів