Ремонт коробки варіатор у Львові

Давайте спочатку розберемося, що таке варіатор, і яким чином функціонує пристрій. По-перше, будь-якому автомобілісту необхідно знати, що це – різновид автоматичної коробки ремонт варіатора у Львовіпередач. Робота такої КПП забезпечує плавне перемикання при наборі швидкості і подальшому гальмуванні. Реалізується процес за допомогою безступінчатої зміни передавального числа. Дані пристрої, що встановлюються на автомобіль, класифікуються наступним чином: клиноременні, тороїдальні, ланцюгові.

Потрібно відзначити, що такі КПП встановлюються не тільки на автомобілі. Картинг, мотоцикл або велосипед можуть легко оснащуватися вищезгаданим «дивом техніки». Основною перевагою використання таких трансмісій є оптимальність роботи: Ви можете брати участь в світлофорних гонках або навпаки пересуватися дуже спокійно, щоб зменшити витрату палива.

Професійний ремонт варіатора в «СТО Авто»

Немає нічого вічного і досконалого, тому ці агрегати теж ламаються. У таких випадках актуальним для автовласників стає питання: «Де терміново і недорого здійснити ремонт варіатора?». Для вирішення завдання доцільно відвідати майстерні нашого автосервісу і скористатися послугами компетентних фахівців, здатних швидко, якісно і досить дешево реалізувати ремонт коробки варіатор у Львові.

Кваліфікованих механіків автосервісу «СТО Авто» неодноразово визнавали кращими експертами галузі, оскільки хлопці систематично проходять курси підвищення кваліфікації, мають у своєму розпорядженні профільними знаннями і природним талантом. Вища якість послуг за доступними цінами – відповідні слова, щоб охарактеризувати роботу експертів.

Проблеми доставляє коробка, часто, вже після того, як відмітка на одометрі автомобіля перетнула перші сто тисяч. Виробники намагаються збільшити безаварійну тривалість роботи, однак, як правило, навіть сучасним автомобілям необхідний ремонт коробки варіатор при пробігу менше ніж 200 тисяч кілометрів. Згадані вище максимальні терміни безпроблемної експлуатації пристрою, оскільки воно може вийти з ладу набагато швидше.

Вартість ремонту варіатора

 

Послуга Ціна
Ремонт варіатора Від 1600 грн.

Важливість діагностики коробки варіатор

Частота ремонту або заміни вузла безпосередньо залежить від стилю водіння і умов експлуатації транспортного засобу. Бувають ситуації, коли автовласника ціна на ремонт варіатора не цікавить, оскільки потрібно вже замінити коробку на новий аналог. Дуже важливо вчасно здійснювати діагностичні та профілактичні роботи, що позбавить Вас від дилеми: де ремонт коробки варіаторздійснити ремонт коробки варіатор, і яка вартість нового екземпляра. Обов’язково, щоб уникнути поломок, вчасно міняти масло згідно з технічним регламентом автомобіля (кожні 50-100 тис. Км).

Персонал «СТО Авто» – професіонали своєї справи, оскільки можуть зробити будь-який, навіть найскладніший ремонт, достатньо лише купити необхідні для лагодження деталі. Навіть вибір комплектуючих елементів фахівці візьмуть на себе, а Вам залишиться тільки трохи почекати.

Автомеханіки виконують і ремонт варіатора, і просту діагностику, і роботи по обслуговуванню (заміна масла). Демократичні ціни автосервісу приємно здивують будь-якого автовласника.

Поетапний ремонт коробки варіатор:

  • Комп’ютерна діагностика;
  • Визначення несправності;
  • Заміна або відновлення необхідних деталей;
  • Збірка коробки;
  • Вихідна діагностика (обкатка і адаптація);
  • Передача автомобіля клієнтові, видача гарантійного талона.

Відгуки, щодо ремонту коробки і інших поширених неполадок транспортного засобу, Ви можете прочитати на форумах або профільних інтернет майданчиках, проте набагато розумніше зв’язатися з фахівцями нашого автосервісу, які нададуть консультації, озвучать спектр послуг (діагностика, обслуговування, ремонт варіатора) і цінову політику автосервісу. Пам’ятайте, вигідніше запобігти несправність, ніж усувати серйозні наслідки поломки або жахливої ​​аварії.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів