Ремонт КПП у Львові

Ремонт КПП автомобіля – це складний процес, необхідність в якому виникає при наявності істотних відхилень від норми в роботі агрегату. Найчастіше зустрічаються три причини поломок. По-перше, природний знос елементів. Жоден механізм не здатний функціонувати вічно. Отже, виходу КПП з ладу на великих пробігах не варто дивуватися – через об’єктивні причини ресурс був вироблений. По-друге, варто сказати про надмірні навантаження на агрегат. Автомобілі зі спортивним потенціалом оснащуються деталями з підвищеною міцністю. Це дозволяє їм витримувати суворі умови експлуатації. Але якщо в таких же режимах використовується звичайний автомобіль, він може швидко вийти з ладу. По-третє, мова може йти про несвоєчасне і неякісне обслуговування. Це також призводить до скорочення ресурсу.

Головний елемент трансмісії

Основним завданням коробки передач є транспонування енергії, яку виробляє ДВС, на колеса. Процес необхідно вибудувати таким чином, щоб, незважаючи на швидкість пересування, мотор працював при невеликій кількості оборотів. Для різкого прискорення відбувається перемикання на нижчу передачу, що змушує силовий агрегат негайно підвищувати частоту обертання колінчастого валу. Відзначимо, що перемикання можуть відбуватися як в ручному режимі – діями водія, так і в автоматичному – за командою електроніки.

Основні типи КПП існує два – механічна і автоматична. МКПП на увазі зміну передачі в момент розриву зв’язку коробки і ДВС. Це відбувається після натискання на педаль зчеплення. Стежачи за показниками тахометра, водій повинен самостійно оцінювати ситуацію і вибирати відповідну передачу. В АКПП (і похідних – варіаторі, роботі) такі дії відбуваються автоматично. У цьому випадку управління доручено електронним блокам, тобто, завдання водія складається лише в тому, щоб вибрати необхідний режим роботи агрегату.

Відновлювальні роботи

Ремонт КПП авто може включати в себе різні заходи. Головним чином це залежить від типу механізму. Відзначимо, що механіка по праву вважається більш надійною. Автомат ж вимагає більшої уваги до себе. До того ж, ціна ремонту АКПП завжди істотно вище. Це варто враховувати, якщо Ви придбали старий автомобіль, обладнаний таким типом трансмісії.

Розглянемо процедури:

·         для МКПП

·         заміна зчеплення

·         заміна маховика

·         ремонт куліси

·         для АКПП

·         ремонт гідротрансформатора

·         ремонт гідроблоку

·         заміна соленоїдів

·         заміна селектора

·         ремонт ЕБУ

Перед початком робіт слід провести діагностику. Для виконання таких операцій з АКПП потрібно комп’ютерне обладнання.

Де якісно зробити ремонт КПП?

Незважаючи на велику кількість сервісів у Львові, далеко не кожен з них візьметься за ремонт КПП. Особливо, якщо мова йде про автомат – існують цілі профільні автосервіси, які займаються ремонтом тільки таких агрегатів. Якщо трансмісії Вашої машини потрібна допомога, розгляньте варіант поїздки в «СТО Авто». Досвідчені майстри, які використовують передові комп’ютерні системи, зможуть швидко і точно встановити причину поломки, а потім якісно провести ремонт будь-якої складності.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів