Автомийка

Останнім часом в Львові спостерігається бум розвитку автомийного бізнесу: нові автомийки з’являються як гриби після дощу, строкаті вініловими банерами «МИ ВІДКРИЛИСЯ!» в самих різних місцях нашого неосяжного міста. Вони закликають загадковими слоганами на кшталт «НАНО. ЄВРО »і пропонують знижки на свої послуги, намагаючись заманити клієнтів в свої обійми.

Однак часто клієнти їдуть з автомийки розчарованими – автомобіль залишився в розлученнях, брудні колісні диски, нечемний персонал або кімната очікування з диваном, який знав кращі часи ще в Радянському Союзі. Давайте спробуємо визначитися, якою має бути «правильна» автомийка і як повинен виглядати автомобіль після її відвідування.

Автомийки затребувані неймовірно, і це не дивно: число автомобілів в столиці наближається до числа її мешканців. А машина мийки вимагає! Але оскільки два десятка автомийок в ЦАО вже практично не справляються з мийкою авто, в Львові це стало досить серйозною проблемою для автовласників. Крім того, автомийки часом важко знайти – не існує ніяких спеціалізованих каталогів, і навіть Інтернет допомагає не завжди, а тому помити і відполірувати машину машину в центрі міста проблемно. Солідні консалтингові компанії займаються дослідженнями автомийок столиці, аналізують їх роботу за різними показниками: «автомийки – ціни», «миття авто – швидкість і якість», «авто хімчистка», «автополіровка» – але обрані ними кращі автомийки нечасто стають відомі «широкій публіці».

Отже, як на практиці знайти кращу послугу хімчистка авто в Львові? Хто підкаже, де найближча цілодобова мийка машин, де можна швидко і якісно помити і відполірувати авто – Львів адже велика? І де знайти такі автомийки Львова, ціни яких не «кусають» автомобілістів? Втім, важливі не тільки ціни на автомийках, а й пропонований ними перелік послуг.

Якщо авто хімчистка, як і просто мийка машин, – це ще не самий «важкий» об’єкт для пошуку, то знайти наномийку в столиці або, тим більше, наномийку в центрі міста дійсно важко.

Автомийка – це «СТО АВТО»!

І все ж якісно помити і відполірувати машину в центрі міста можна, якщо звернутися в компанію «СТО АВТО», одну з найсучасніших автомийок ЦАО столиці.

Що ж таке в розумінні автолюбителя – кращі автомийки міста? Кращі автомийки Львова – це, в першу чергу, гарне обслуговування, відмінно підготовлений персонал і сучасні технології: безконтактна мийка, євромийка, наномийка в Львові (а в ідеалі наномийка в самому центрі міста) – полірування авто, хімчистка – і все це пропонує “СТО АВТО “! До того ж оснащена вона передовими сучасними, майже космічними технологіями. Тільки про технології – розмова особлива.

Сучасна автомийка у Львові – вартість послуг

Ті, для кого миття та полірування машин в Львові – це бізнес, намагаються привнести в неї все те нове, що може запропонувати автолюбителям сучасна наука і техніка. І в цьому випадку мийка і автополірування машин стає не тільки якісніше, а й … доступнішим! Навіть якщо точка, де розташовується автомийка, – Львів, центр.

Для клієнтів мийного центру «СТО Авто» стала реальністю не тільки першокласна автомийка і полірування машин в центрі міста, а й цілком прийнятні ціни на автомийці. І навіть незважаючи на те, що на сьогодні «СТО АВТО» – одна з найбільш високотехнологічних автомийок в столиці, вартість послуг, що надаються нами, не перевищує вартості послуг середньостатистичних автомийок в інших округах. Ми намагаємося зберігати розцінки, зіставні з цінами на інших автомийках Львова, щоб наш бізнес залишався конкурентоспроможним.