Ремонт генераторів у Львові

Ремонт генераторів автомобілів зустрічається, частіше за все, на великих пробігах. Справа в тому, що агрегат піддається серйозним навантаженням, що призводить до природного ремонт генераторазносу елементів. У деяких випадках простежується зниження ефективності пристроїв  в міру досягнення компонентами граничного рівня зносу. Інші ж дефекти виявляються миттєво. Так чи інакше, без штатного функціонування генератора експлуатація автомобіля неможлива. Неполадки пристрою зазвичай позначено сигналом на приладовій панелі. Він виглядає як червоний контур акумулятора і повідомляє про низьку напругу в мережі. Звичайно, якийсь час автомобіль може працювати за рахунок заряду АКБ. Однак, термін цей вкрай обмежений. Батарея не здатна забезпечувати енергією всю мережу самостійно.

Призначення генераторів авто

Основним джерелом живлення бортової мережі кожного автомобіля є не акумулятор, як вважають недосвідчені водії, а генератор. Це пристрій пов’язаний з колінчастим валом ДВЗ і покликаний перетворювати його зусилля в електрику. За рахунок дій механізму працюють всі прилади, якими оснащується машина. Крім цього, відбувається зарядка акумулятора, щоб вистачило запасу енергії для живлення стартера і, відповідно, запуску двигуна.

Генератор має елементи, які схильні до природного зносу. Наприклад, до них відносяться щітки, за допомогою яких відбувається відведення ремонт генераторів автоелектрики. Вони виготовляються з графіту і мають обмежений термін служби, оскільки просто-напросто стираються. Інші компоненти механізму також не здатні служити вічно, тому нерідко виходять з ладу на великих пробігах.

Виконання ремонту генератора

Ремонт генераторів авто вимагає діагностики. Без неї неможливо локалізувати дефект. На щастя, за допомогою спеціального обладнання можна перевірити, який заряд видає механізм. Відзначимо, що кожне пристрій живиться певною потужністю. Якщо при перевірці з’ясується, що реальні показники не відповідають заявленим, варто провести ремонт.

Розглянемо основні етапи:

·         відключення елемента

·         від’єднання ременя

·         демонтаж пристрою

·         ремонт генератора автомобілядефектовка механізму

·         очищення

·         заміна зношених деталей

·         збірка

установка і підключення

Ціна на ремонт генераторів може бути велика. Тому в деяких випадках вдаються до установки старих механізмів.

Де провести якісний ремонт генераторів у Львові

Ремонт генераторів у Львові варто доручити професіоналам. Кустарні методики, які застосовуються в непрофесійних майстеренях, дають лише тимчасовий ефект. Тому, щоб бути впевненим у високій якості виконаних робіт, оберіть автосервіс, який має хорошу репутацію. Наприклад, Ви можете скористатися послугами висококваліфікованих фахівців сервісу «СТО Авто», розташованого у Львові. У такому випадку всі роботи будуть проведені з гарантією якості і точно в строк.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів