Фарбування (покраска) автомобіля у Львові

У «СТО Авто» професійний колорист підбере потрібну фарбу, яка на 100% потрапить в тон і не буде відрізнятися від кольору автомобіля. Наших клієнтів приємно дивує не тільки фарбування авто у Львовічудова якість, яким володіє фарбування автомобіля, вироблена в автомобільному центрі «СТО Авто», а й її умови:

·         фарбування тільки за заводською технологією з розбиранням і підготовкою деталей до фарбування;

·         вартість покраски однієї деталі, включаючи матеріали;

·         низька ціна на супутні роботи: вартість нормогодини;

·         виконання ремонту в максимально короткі терміни;

·         фарбування автомобіля має документальну гарантію.

Щоб деталь якісно пофарбувати, її потрібно повністю розібрати. Автомобіль обов’язково готують до покраски. Фарбування автомобіля по застосовуваної нами технології включає в себе: арматурні роботи (розбирання деталі або деталей), підготовка поверхні — мийка, зняття старої фарби, грунтовка, знову зачистка до ідеально рівного стану, добірка фарби (бази) з урахуванням вигоряння під сонячними променями, фарбування в фарбувальній камері з нанесенням декількох шарів базового покриття, а потім в три шари захисного лаку, сушка автомобіля в камері, при необхідності — полірування автомобіля.

Ціни на покраску авто

Послуга Ціна/грн
Перевірка ЛКП металевих частин кузова з приладом 300
Фарбування переднього бампера від 3000
Фарбування заднього бампера від 3000
Фарбування капота від 4500
Фарбування передніх дверей від 6000
Фарбування даху від 4500

Наше обладнання для фарбування автомобілів у Львові

Для фарбування ми користуємося кращим сучасним обладнанням, яке рекомендують виробники своїм дилерам.

Устаткування для фарбування SATA

Шліфувальні і полірувальні машинки і пилососи FESTOOL

Італійська фарбувальна камера останнього покоління Atena з багатоступеневою очищенням вхідного повітря від мікрочастинок, що гарантує відсутність на лаковому покритті дрібних частинок пилу і забезпечує високу якість фарбування.

Зателефонуйте нам, ми зробимо оцінку вартості покраски автомобіля або деталі

і домовимося про час вашого візиту.

Ви хочете поміняти колір автомобіля на ексклюзивний?

Ви хочете прикрасити ваш автомобіль аерографією (малюнком)?

Телефонуйте, ми завжди раді вам допомогти.

Якісний ремонт та покраска авто від СТО Авто

фарбування автоУ яких випадках потрібно фарбування автомобіля? Звичайно, можна розглядати ситуацію, коли ви просто вирішили змінити колірну гамму, це простіше і дешевше, ніж купувати новий автомобіль. Але частіше, на жаль, потрібно фарбування авто за більш прозаїчним приводів. Подряпини, незначні відколи фарби — все це окремо може і не заслуговує на увагу, але ці дрібниці накопичуються, і в результаті машина набуває сумовитий і тьмяний зовнішній вигляд. Так що забарвлення авто має не тільки декоративне значення, адже подряпини сприяють початку корозії кузова. Компанією «СТО Авто» проводиться якісна полірування і фарбування автомобіля — ваша машина буде виглядати, як ніби тільки що зійшла з конвеєра.

Ремонт і фарбування бамперів

Не секрет, що більшість пошкоджень дістається саме бамперу, але це не означає, що потрібна повна заміна деталі — ми проводимо ремонт бамперів з будь-якого матеріалу, після відновлення форми проводиться грунтовка і, нарешті, фарбування бамперів в тон. У ряді випадків ремонт бампера проводиться без демонтажу — прямо на кузові. Це дозволяє заощадити наше робочий час і ваші фінанси. Фарбування бампера, навіть якщо вона проводиться локально, проводиться з підбіркою фарби в тон по каталогу. Для такої послуги, як фарбування бампера ціна визначається відповідно до класу ремонтується автомобіля і вартості витратних матеріалів.

Фарбування дверей і деталей кузова

Чи не розрахували з паркуванням, і ось — при відкриванні дверей зачепили дерево або стояв поряд. Отримали вм’ятину або здерли фарбу — прикро? Майстрами компанії «СТО Авто» проводиться фарбування двері з колір кузова по каталогу. Також часто страждають крила кузова або поріжок під дверима — летять з-під коліс камені, пісок, все це здирає фарбу досить швидко. Покраска деталей кузова без демонтажу — набагато економічніше, ніж заміна деталі, яку доведеться проводити, якщо запустити скол фарби і почнеться корозія. Фарбування деталей проводиться високоякісними емалями після ретельної підготовки поверхні, грунтовки, шпатлювання. Коли фарбування деталі завершена, за бажанням замовника проводиться полірування і нанесення захисних складів.

Дрібні бляшані роботи — рихтування, фарбування

Якщо на кузові всього лише дрібні подряпини, то цілком достатньою мірою може виявитися зачистка пошкодженого місця і локальне фарбування. Але вм’ятина на кузові обов’язково повинна бути виправлена, інакше можлива подальша деформація — на такі послуги як рихтування фарбування ціни значно нижче, ніж заміна деталі повністю. Наша технічна база дозволяє надати вам такі послуги, як рихтування, дрібний ремонт деталей кузова, локальне фарбування авто з підбором емалей в тон по каталогу.

Швидке та якісне фарбування автомобілів від компанії «СТО Авто» — економія вашого часу і коштів.

якісне фарбування авто у ЛьвовіДля того щоб фарбування авто пройшла на якісному рівні — все, починаючи з робочого місця фахівців і закінчуючи їх уніформою, відповідає світовим стандартам. Всі робочі місця, на яких відбувається підготовка під фарбування і сама фарбування, оснащені спеціальною системою вентиляції і пилевидалення, а також професійним пневмоинструментом FESTO (Німеччина). Грамотна фарбування автомобіля цілком або його деталей з ідеальним підбором кольору проводиться висококваліфікованими фахівцями компанії «СТО Авто». Вироблені нами роботи відповідають за якістю робіт заводів-виробників. Для того щоб покраска автомобіля була якісною, ми дотримуємося всіх умови, які регламентуються японськими компаніями. Це включає в себе всі етапи — від підготовчих робіт до заключного етапу полірування машини.

Фарбування автомобіля здійснюється з використанням продукції корпорації DuPont і матеріалів компанії 3M. Вони є беззаперечними світовими лідерами в області виробництва матеріалів, за допомогою яких здійснюється кузовний ремонт і фарбування автомобіля. Серед безлічі інших виробів, представлених сьогодні на ринку, продукція торгової марки 3M користується особливою популярністю серед професіоналів в області авторемонту завдяки їх високій ефективності і гарантованій якості. Ремонт і фарбування авто, здійснювані за допомогою продукції цих фірм, відрізняються високою якістю.

Для того щоб фарбування автомобіля була проведена на якісному рівні, в роботі нами застосовуються шпаклівки, антикорозійні і антигравійне покриття, герметики, абразивні і маскують матеріали, а також супутні товари торгової марки carsystem. Це перш за все справжнє професійне якість. Використання матеріалів цієї марки гарантує, що ремонт і фарбування будуть здійснені на відмінно. Фарбування авто, вироблена в нашому сервісі, відповідає всім світовим стандартам. Фарбуються автомобілі в камері ATHENA, модель Prestige.

Нашими фахівцями якісно здійснюється фарбування автомобіля будь-якого типу (легковий автомобіль, джип, пікап, мікроавтобус). І це не тільки нанесення фарби, але і її сушка. Для досягнення ідеального результату використовуються інфрачервоні сушки. Нами проводиться не тільки фарбування авто — за вашим бажанням можна здійснити і полірування автомобіля. Будь-які роботи, вироблені нами, будь то фарбування, кузовний ремонт і т.д., відрізняються високою якістю.

Якісне фарбування автомобіля

До Компанією «СТО Авто» здійснюється термінова (в тому числі, цілодобова) фарбування автомобіля. Якщо ви не можете залишитися без автомобіля, а ремонт необхідний, ми виконаємо всі роботи (фарбування, сушка, поліровка) настільки швидко, наскільки це дозволяє технологічний процес. При цьому ми гарантуємо, що фарбування авто буде виконана на найвищому рівні якості!

Роботи, що не містять рихтування або правки, можуть бути виконані за одну ніч!

З чого складається вартість фарбування авто?

Вартість покраски.

У нашому техцентром фарбування однієї базової деталі легкового автомобіля (крило, двері) коштує 5900 рублів. У цю вартість включено роботи з підготовки, фарбування і полірування деталі, грунт, фарба, лак і витратні малярні матеріали.

До великих деталей, автомобілів великого класу, позашляховиків і мінівенів застосовуються підвищувальні коефіцієнти, які відображають виключно підвищені трудовитрати і витрати матеріалів і не мають відношення до статусу автомобіля.

Вартість ремонту.

Розрахунок вартості ремонту можливо визначити тільки при огляді автомобіля, а іноді, для цього потрібне часткове розбирання деталі. У разі, якщо вартість ремонту порівнянна з вартістю нової деталі, ми запропонуємо Вам варіанти поставки цієї деталі через наш Відділ запасних частин.

Демонтаж деталей.

У багатьох випадках, для того, щоб ремонт або фарбування автомобіля здійснювалися на якісному рівні, необхідно зняти деталь з автомобіля і частково або повністю її розібрати. Зняття деяких деталей пов’язане з демонтажем сполучених деталей. При складанні знятих або замінених деталей встановлюються необхідні рівномірні зазори між деталями.

Всі роботи по ремонту і монтажу деталей розцінюються виходячи із загальної для нашого техцентром вартості нормо-години.

Стапельні роботи.

При серйозних пошкодженнях автомобіля необхідно відновити геометричні параметри кузова. Для цього використовується кузовний стапель, оснащений вимірювальною лінійкою, що дозволяє визначати всі три виміри контрольних точок. Стапельні роботи — одні з найбільш трудомістких і, відповідно, дорогих робіт, їх вартість визначається тільки виходячи з тяжкості ушкодження.

Якщо з деякими нескладними операціями по ремонту автовласник транспортного засобу може впоратися самостійно, то повне фарбування автомобіля до числа таких операцій явно не відноситься. Виконати якісно таку роботу можуть тільки досвідчені професіонали на заводі або майстра техцентру, оснащеного всім необхідним обладнанням і володіють достатнім досвідом, щоб лакофарбове покриття вашого авто ні в чому не поступалося покриттю заводському. Навчитися забарвленні автомобіля за пару місяців неможливо — для цього потрібно багато тренуватися, а тому в «СТО Авто» такі роботи виконують тільки справжні майстри. Це тільки з точки зору необізнаного обивателя подібні роботи виглядають легкими і доступними, на ділі ж все виходить набагато складніше, адже навіть при всьому необхідному технічному забезпеченні, але при найменшому порушенні технології, результат фарбувальних робіт може бути плачевним. Фарбувальні роботи у Львові пропонують найрізноманітніші техцентри, але лише одиниці з них мають всі необхідні ресурси, для того щоб виконувати дані роботи на дійсно високому професійному рівні.

Ті, хто ніколи не стикався з необхідністю фарбування, ще не знають, що товщина шару лаку і фарби повинна бути в межах від 70 до 120 мкм. Такі вимоги дотримати дуже складно, і досягти необхідного результату можна лише при самому суворому дотриманні технології. Перед фарбуванням потрібно добре підготувати поверхню, за допомогою спеціальних засобів, а після цього — наносити три шари фарби — саме таку кількість дозволять досягти необхідного результату по товщині і зчепленню з підготовленою поверхнею. Чистота в фарбувальній камері повинна бути, майже як в операційній — навіть найменші порошинки, що потрапили на поверхню, здатні повністю забракувати результат. Можливість забезпечити належні умови за всіма параметрами — ось що відрізняє техцентр, який надає професійні послуги і сервіс, що пропонують неякісне фарбування.

За вартістю фарбування автомобіля, в будь-якому випадку — захід не з дешевих. Тому вкрай мала кількість автомобілістів йдуть на цей захід просто тому, що захотілося оновити зовнішній вигляд автомобіля. Тому, при пошкодженні покриття на якомусь одному елементі кузова, фарбування здійснюється окремо, а вартість її визначається, виходячи з індивідуальних особливостей замовлення.

У «СТО Авто» фахівці виконують дані роботи протягом солідного проміжку часу і здатні гарантувати високий рівень результату. При цьому ціна на фарбування автомобіля в нашому техцентрі залишається розумною і прийнятною для будь-якого бюджету.

Одним з важливих моментів, що визначають фінансову сторону питання, є розмір автомобіля. Не секрет, що кожна модель відрізняється габаритами, а, отже, на її покраску потрібна різна кількість матеріалу і часу. В середньому, час, який повинен пройти після нанесення одного шару до нанесення іншого — сім хвилин. При цьому, консистенція фарби змінюється від більш вузький до рідшою.

Підбір необхідного кольору, при фарбуванні певних елементів, також надає певний вплив на кінцеву ціну питання. Комп’ютерний підбір проводиться як при фарбуванні окремих елементів, так і при повного фарбування, коли замовник хоче бачити свій автомобіль в строго визначеному кольорі.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів