Ремонт та сервіс Kia у Львові

Найкращий ремонт автомобілів Кіа у Львові можна виконати в нашому автосервісі — СТО! Незалежний автосервіс по ремонту Кіа вибрав вузьку спеціалізацію і займається ремонтом і обслуговування авто в столиці. Виникли проблеми з машиною?

ремонт та сервіс KiaНаші співробітники будуть обслуговувати автомобіль будь-якого року випуску і повернуть йому життя. При цьому вартість послуг знаходиться на низькому рівні, в порівнянні з іншими спеціалізованими сервісами.

Особливості ремонту Кіа

Діагностика та обслуговування Kia повинна виконуватися на професійному рівні, а фахівці повинні мати відповідну кваліфікацію для проведення таких робіт.

Спеціаліст повинен враховувати особливості ремонту і знати, що у даних автомобілів є своєрідна конструкція і у них часто виникають проблеми з рульовим керуванням і підвісками. Ще багато інших деталей впливають на вердикт про поломку і наступні проводяться роботи для усунення несправності. В такому випадку віддавайте перевагу професіоналам!

Про автомобілі Кіа

автосервіс KiaKia Motors Corporation — південнокорейська автомобільна компанія, яка випускає авто під брендом KIA. Штаб-квартира розташовується в Сеулі.

Компанія заснована в 1944 році і спочатку виробництво було орієнтоване на випуск індивідуальних транспортних засобів.

У 1970-х рр почалося виробництво легкових і вантажних авто. У 1973 році презентовано перший корейський бензиновий двигун, а в 1978р — дизельний.

У 1974 році компанія почала випуск малолітражних автомобілів Briza.

У 1983 році KIA Motors підписала договір співпраці з Mazda.

У 1980-х рр компанія була орієнтована на випуск дешевих автомобілів Pride в зв’язку з фінансовою кризою. Це дозволило KIA вийти з кризи і зайняти 17-е місце в світі серед автовиробників.

У період 1990-2000-х рр компанія випустила моделі KIA: Sportage, Sephfia, Sephfia II, Clarus (Credos / Parktown), Elan (Roadster), Retona, Avella / Delta.

У 1997 році в Росії відкривається завод з виробництва авто KIA — «Кіа-Балтика».

У 1998 році основна частина компанії переходить у володіння Honda Motors.

У 2000 році відбулося значне оновлення модельного ряду. З’явилися Magentis, Visto і Rio.

Сьогодні компанія KIA Motors займає друге місце на південнокорейському ринку і сьоме у світі. За 2013 рік було продано практично 2,75 млн авто.

Міжнародний сайт: http://www.kia.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Kia_Motors

Основні несправності Kia

Якість корейських автомобілів, випущених в останні роки, знаходиться на високому рівні і наближається до іменитим японцям, які на даний момент вважаються лідерами.

Але всі ми знаємо, що будь-який автомобіль має свої нюанси і деякі частини є слабкими і найбільш уразливими.

·         Чутлива паливна система (не переносить неякісне паливо).

·         Швидке засмічення радіатора.

·         Непристосованість до суворих погодних умов. Як правило від цього страждає електропроводка і обладнання, що працює на електроніці.

·         Проблеми зі стійками стабілізатора.

·         Схильність кузова до утворення корозії.

Через такі проблеми і несправності може знадобиться

Ремонт Kia у Львові. Але тепер вам не потрібно займатися пошуком відповідного автосервісу, адже в СТО Garage вас чекає якісна діагностика і професійне обслуговування авто.

Сервіс Kia

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Kia у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Кіа телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів