Ремонт та сервіс Nissan у Львові

Nissan — це одне з найбільш якісних сотворений японського автопрому. На наших дорогах можна ремонт та сервіс Nissanза день побачити тисячі проїжджаючих автомобілів цієї марки, і всім їм рано чи пізно необхідний автосервіс по ремонту Nissan.

СТО виконає ремонт автомобілів Nissan у Львові, при необхідності зробить заміну деталей і проконсультує по питаннях, що цікавлять.

Особливості ремонту Ніссан

Який би машина не була надійною, а діагностика і обслуговування автомобілів Ніссан вкрай необхідна. Здорово, якщо власник хоча б трохи розбирається в конструкції вузлів і розуміє, коли сталася поломка або коли необхідний ремонт Ніссан в Мінську.

Двигун тут дуже надійний і не турбує дуже часто. Якщо і трапилася поломка, то її не складно усунути. Стандартний процес має на увазі промивку інжектора і чистку форсунок. Лише в крайніх випадках газорозподільний ремінь замінюють на металевий ланцюг.

Про автомобілі Nissan

Nissan — японська автомобільна марка. На сьогоднішній день одна з найбільших в світі. Заснована автосервіс Nissanу 1933 році. Сьогодні компанія спеціалізується на випуску легкових автомобілів, електромобілів. Штаб-квартира розташована в місті Йокогама, Японія.

➡ За період 1990-2000-х рр компанія випустила моделі: 300ZX, Micra, Terrano II, Maxima QX, Almera, Primera, Bluebird, Patrol GR, Almera Tino, Cedric / Gloria, Нypermini, Tino Hybrid, EV Hypermini.

➡ Nissan неодноразово отримувала нагороди за свої автомобілі і технологічні розробки. У 2000 році вона отримала премію «технологія року» за свій двигун QG18DE. У 2002 році компанії дісталася премія Red Dot за висококласний дизайн.

➡ У 2010 році Ніссан значиться на 8-му місці в світовому рейтингу автовиробників.

Міжнародний сайт: http://www.nissan-global.com/EN/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Nissan

Основні несправності Ніссан

Через недоліки ходової частини, двигуна та інших систем автомобіля виникають певні поломки. Типові несправності не забули навіть про Ніссан.

➡ Двигун — найдорожчий ремонт, який може наздогнати власника. Найчастіше це відбувається через неправильну експлуатацію і зневаги правил, серед яких є несвоєчасна заміна масла, промивання системи уприскування і їзда в екстремальних умовах.

➡ Розтягування ланцюга ГРМ. Як правило, це спостерігається після 130-150 тис. Км. і проявляється характерною ознакою — машина не заводиться на холодну.

➡ Проблеми з головкою блоку циліндрів. Спостерігається після високих навантажень на двигун, що тягнулися тривалий час.

➡ Велика витрата масла. Відбувається через зношування поршневий групи, маслос’емних ковпачків і клапана.

Сервіс Ніссан

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Нісан у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Нісан телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів