Ремонт та сервіс Seat у Львові

Для володарів автомобіля марки Seat СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт SeatНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по дорогам України. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Seat, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

·         проводимо ремонт будь-якої складності;

·         робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;

·         дотримуємося чітко поставлених термінів;

·         використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;

·         всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;

·         нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

СТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Seat, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Історія компанії Seat

SEAT S.A. — іспанська автомобільний бренд. Штаб-квартира розташована в Барселоні. Заснована в 1950 році з ініціативи Національного інституту промисловості, групи FIAT, а також шести іспанських банків. Спеціалізується на випуску легкових авто.

автосервіс SeatУ 1953 році з’явився перший автомобіль. У 1968 році в рамках автомобільного бренду випускалося 124 моделі.

У 1983 році презентована Seat Ibiza. Оновлена ​​версія була представлена ​​в 1993 році. Наступні модернізовані моделі брали участь в гонках ралі, де тричі здобули перемогу.

В90-х рр компанія істотно розширила своє виробництво, з’явилося 11 варіантів кузова. Автомобіль був представлений на 62 світових ринках збуту.

За період 1990-2000-х рр компанія випустила Toledo Maraton, Ibiza GTi 16V, Сordoba WRC, Toledo, Alhambra, Arosa, нове покоління Ibiza, Leon, Leon Cupra, Inca, Cordoba.

У 1990 році увійшла до складу Volkswagen. У цьому ж році вона офіційно з’явилася на українському ринку, а в 2014 році через кризу повністю пішла.

У 2001 році компанія перейшла у володіння Volkswagen.

Міжнародний сайт: http://www.seat.com/

  • Сервіс Seat

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Seat у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Сеат телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів