Ремонт та сервіс Jaguar у Львові

Для володарів автомобіля марки Jaguar СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс JaguarНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по українським дорогам. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Jaguar, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Рекомендації по ремонту Jaguar

автосервіс JaguarСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Jaguar, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Jaguar Cars — британський автомобільний бренд. Належить компанії Jaguar Land Rover. Заснована в 1922 році. Спочатку позиціонувалася як виробник колясок для мотоциклів. Штаб-квартира розташована в Ковентрі.

У 1927 році компанія зважаючи збиткового виробництва колясок, переключилася на створення кузовів Austin 7. У 1931 році компанія виставила свої перші спортивні моделі авто SSI і SSII, які моментально зробили ім’я свого бренду.

Черговий успіх очікував компанію в післявоєнні роки. У 1948 році вони презентували модель XK120. Цей автомобіль найшвидшим серійним авто того часу, і міг розвивати швидкість до 126км / год.

У 1960 році німецький концерн Daimler AG увійшов до складу Jaguar.В 1966 році Jaguar об’єднався з British Motors.

У 60-х рр компанія представила цілий ряд сенсаційних моделей: XKE, MkX, XJ6, XJ12, XJ8.

За період 1990-2000-х рр були випущені автомобілі: XJ, XK8 / XKR, S-type, F-type Concept, X-type, XF.

У 2013 році компанія оголосила про відкриття R & D центру для розробки нових автомобільних технологій.

Міжнародний сайт: http://www.jaguar.com/

Сервіс Jaguar

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Jaguar у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Ягуар телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів