Ремонт та сервіс Rover у Львові

Для володарів автомобіля марки Rover СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс RoverНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по дорогам України. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Rover, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Рекомендації по ремонту автомобілів Rover

СТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Rover, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Історія розвитку компанії Rover

автосервіс RoverRover — британська автомобільна марка. Компанія була заснована в 1887 році. Вона спеціалізувалася на випуску легкових авто і джипів.

Спочатку компанія випускала екіпажі з потужністю 8л.с. Екіпажі добре продавалися, завдяки їх органічному управлінню, а також сучасному дизайну.

У 1911 році компанія вийшла на ринок автомобілів середнього класу. В цьому році вони презентували седан Rover Twelve з потужністю двигуна в 28л.с.

У 1920-х рр був випущений цілий ряд оновлених моделей: 9/20, 14/45, 16/50, Rover Ten.

У 1928 році з’явилася легендарна модель Rover 16hp Light Six з шестициліндровим двигуном. Цієї моделі вдалося обігнати «Блакитний експрес» — поїзд, який проходив через всю Францію.

У 1930-х рр компанія зробила спробу виробництва автомобілів середнього класу. У цей час був випущений цілий модельний ряд автомобілів з шкіряним салоном і оригінальною декоративною обробкою: Rover 14 Speed, 10, 12 і 14.

У воєнний час компанія виробляла продукцію для військових потреб. У повоєнний час була випущена перша леворульная модель — Р2. Це був стратегічний хід компанії, щоб уникнути банкрутства.

Трохи пізніше, вже в кінці 40-х рр компанія почала виробництво авто вищого середнього класу. Дебютом стала модель Р3 з повністю металевим кузовом, незалежною передньою підвіскою і гідравлічним приводом передніх коліс.

У 1950-х рр з’явилися нові моделі з більш сильними руховими установками і повністю гідравлічної гальмівної системи: Р4 60 і Р4 90, Р4 105S і 105R (вперше була встановлена ​​АКПП), Р5.

У 1962 році була презентована модель P5 Coupe. У 1968 році вийшов автомобіль Rover Р5 з ліцензійним мотором Buick V8. Авто володів неперевершеною динамікою.

У 1963 році представлений серійний автомобіль представницького класу Rover Р6.

У 1966 році компанія Rover злилася з Leyland і утворила автомобільне підприємство British Leyland.

У 1976 році був представлений хетчбек Rover SD1 з агресивним характером дизайну. Потужність V8 мотора склала 155к, обсяг — 3.5л.

У 80-х рр компанія налагодила співпрацю з Honda. У 1984 році з’явився їх перший спільний проект — Rover 200, в 1986 році — седан Rover800. Трохи пізніше вийшла повнопривідна модель Rover Metro 6R4 з V6 двигуном, розташованим посередині.

У 1992 році вийшло друге покоління Rover 800, трохи пізніше — версія Coupe.

У 1994 році компанія перейшла у володіння BMW. У перші роки були оновлені моделі 200-й і 400-й серії, вийшла модель Rover 75.

У 2000 році концерн BMW продав автомобільну MG Group Rover концерну Phoenix Consortium. До 2005 року під його керівництвом випускалися моделі Rover 25, 45 і 75.

У 2005 році компанія була продана Ford. У 2008 році Ford перепродав Rover концерну Tata Motors, у володінні якої вона зараз і знаходиться.

  • Сервіс Rover

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Rover у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Ровер телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів