Ремонт та сервіс Lexus у Львові

Пошук автосервісу з ремонту Лексус може стати завданням автомобіліста, адже кожен хоче обслужити свій автомобіль належним чином і забезпечити його належний стан.

ремонт та сервіс LexusСпеціалізоване СТО-автосервіс виконає при необхідності ремонт автомобілів Лексус у Львові і надасть автовласникові весь спектр послуг по ремонту та обслуговуванню. Залежно від складності ремонтних робіт, це може тривати від кількох годин до кількох днів. У підсумку ви вже сядете за повноцінну машину, яка знаходиться на ходу і не має будь-яких несправностей.

Особливості ремонту Лексус

Виконувати діагностику і обслуговування Lexus найкраще в професійних автомайстерень, особливо якщо справа дійшла до ремонту. Щоб якісно провести огляд і виконати ремонтні роботи, враховуючи особливості японської машини, яка проведена за переказами технологій і має унікальні запчастини, необхідні навички і досвід роботи з такими автомобілями. У зв’язку з цим звичайні (непрофесійні) організації не забезпечать належне обслуговування і не нададуть кваліфіковану допомогу.

Про автомобілі Lexus

Lexus — японська автомобільна марка авто преміум класу. Вона є підрозділом концерну Toyota Motors. Спочатку в рамках Лексус планувалося виробляти автомобілі преміум класу для американського ринку.

автосервіс LexusАвтомобілі марки Lexus відрізняються високим рівнем комфорту, чудовим управлінням, високоякісним оздоблювальним матеріалом, а також стильним дизайном екстер’єру.

➡ Перший автомобіль Lexus LS 400 був створений в 1985 році, проте представлений публіці лише в 1989 році, оскільки до цього проходив необхідні тест-драйви. З цього року почалася поставка автомобілів на американський ринок.

➡ Надалі вийшли моделі GS300, GS 300 3T, SC 400, ES 300, GS 300, до дизайну кузова яких доклали руку італійські дизайнери.

➡ У модельному ряді Lexus також є і свій джип LX 450. Перша компактна модель авто IS 200 була презентована в 1999 році.

➡ У 2000 році були представлені дві нові моделі IS300 і LS430, а GS, LS і LX зазнали незначних змін. Трохи пізніше була анонсована оновлена ​​версія позашляховика RX 300.

➡ Автомобілі Lexus відрізняються дорогим елітним дизайном інтер’єру, високим рівнем безпеки, відмінними управлінськими якостями, а також сучасної технічною начинкою.

Міжнародний сайт: http://www.lexus-int.com/

Основні несправності Лексус

Проблеми з автомобілем трапляються не так часто, а вперше роки експлуатації це відбувається по більшій мірі через провини водія або інших причин. Але все ж, варто знати основні несправності, які можуть спіткати кожного з вас:

➡ проблеми кузова — помітної шкоди хромованим елементам може завдати потрапила сіль або хімічний реагент;

➡ несправність електрообладнання — слабким місце вважається шторка заднього скла, яка самовільно опускається при включенні задньої передачі;

➡ трансмісія — після експлуатації (приблизно 100 тис. Км) стають помітні ривки і сторонні звуки при перемиканні передач, які відбуваються через зношування шрусів;

➡ рульове управління — частенько виходять з ладу амортизатори, вилітають втулки стабілізатора, а після 100 тис. Км. несправними стають гальмівні диски.

Сервіс Lexus

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Lexus у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Лексус телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів