Ремонт та сервіс Citroen (Сітроен)

Нові моделі Сітроен — це не просто автомобілі високого класу, їх сміливо можна називати «комп’ютери на колесах». До таких машин потрібен особливий підхід, навіть досвідчений водій ремонт та сервіс citroenнавряд чи зможе розібратися в нутрощах цього авто. СТО автосервіс пропонує виконати ремонт автомобілів Citroen у Львові за доступною ціною. Наші фахівці мають достатній досвід роботи і можуть здійснити повний спектр послуг, діагностика та обслуговування Сітроен буде на вищому рівні.

Особливості ремонту Сітроен

Ремонт Сітроен зробити не так просто. як це може здатися на перший погляд. У процесі ремонту окремих систем машин цього виробника, необхідно обов’язково враховувати крім конструкції ще й особливості і нюанси.

➡ При обслуговуванні потрібно враховувати той факт, що його конструкція передбачає використання кількох силових агрегатів. В їх число входять бензинові (110-150 л. С.) І дизельні двигуни ємністю 1,6 і 2 літри, в залежності від комплектації.

➡ Виконати ремонт трансмісії складно, з огляду на що в ній присутній лінійка механічних а автоматичних коробок передач, а головне, що кожен з них може бути в декількох варіаціях.

➡ Рульове управління і гальма відрізняються підвищеною збалансованістю вузлів і вимагають максимально точної діагностики за допомогою спеціалізованого обладнання.

Про автомобілі Citroen

ремонт сітроенCitroën — французька автомобільна марка. На сьогоднішній день є частиною корпорації Peugeot.

Компанія була заснована в 1919 році, і спочатку була орієнтована на виробництво недорогих авто. Перша модель отримала в той час частково традиційна назва — «А», за аналогією з Форд. Її другим назвою стало 10 PS 8/10. Модель завоювала любов європейців своєю легкістю управління і рівнем комфорту. Незабаром вийшла друга модель — 5 CV.

➡ У період 1920-1930-х рр Citroen випустила: B2, 300 В 2 Caddy, Roadster C, B12, B14, АС 4, АС 6, CGL, С 4 ІХ, С4, 7.

➡ Непогашену кредитна заборгованість стала причиною переходу Citroen у володіння Michelin. У цей період компанія стала випускати авто з переднім приводом.

➡ У 1955 році презентовано автомобіль DS, який користувався попитом у широких верств населення.

➡ У 1976 році компанія увійшла в концерн Peugeot в якості самостійного відділення.

➡ У період 1990-2000-х рр були випущені автомобілі моделей: Xantia, мінівен Evasion, Saxo, Berlingo, Xsara, Xsara Picasso, C5, Pluriel Concept, C3.

➡ Сьогодні компанія Citroen займає гідне місце на автомобільному ринку седанів, де в постійній конкуренції знаходяться сотні автомобільних марок.

Міжнародний сайт: http://www.citroen.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Citro%C3%ABn#

Основні несправності Сітроен

Перед зверненням в автосервіс по ремонту Citroen автовласники стикаються з наступними несправностями:

➡ Несправності з двигуном. Паливна система на дизельних двигунах не сприймає неякісну солярку і виходить з ладу;

➡ Проблеми з підвіскою в зв’язку зі слабкою вантажопідйомністю;

➡ Несправності з ходовою частиною і гальмівною системою. Фірмові болти-секретки не триматися після проходження 60-70 тис. Км. а трос ручного гальма має властивість підклинювати, як наслідок — перегрів дисків.

➡ Електрообладнання — тут існує купа болячок, які можуть спіткати кожного з нас.

Сервіс Сітроен

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Citroen у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Citroen телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів