Кузовний ремонт автомобілів

кузовні роботи у Львові«СТО Авто» пропонує послуги кузовного ремонту і фарбування автомобілів у Львові. Ми пропонуємо вам весь спектр послуг: від видалення невеликої подряпини, відколу або вм’ятини, до відновлення машини після серйозного ДТП.

Видалення вм’ятин

Для цього ми використовуємо рихтування, технологію PDR, вирівнювання пошкоджень методом нагріву, професійні інструменти Pops-A-Dent, споттери і т. Д. На видалення вм’ятини в «СТО Авто», в залежності від її характеру, йде від 2 годин.

Тут ви можете замовити не тільки видалення вм’ятин на металевих елементах кузова, але і на пластикових, наприклад на бампері.

Ремонт кузовних елементів зі складними ушкодженнями

Відновлює КУЗОВНІ ЕЛЕМЕНТИ:

  • З зламами.
  • З наскрізними отворами.
  • Сильно пошкоджені корозією.

Використовуємо зварювальні апарати «Tecna», «Cebora» і «Сварог», працюємо зі сталевими, алюмінієвими, а також з пластиковими деталями кузова. При необхідності здійснюється локальна або повна забарвлення відремонтованого кузовного елемента.

100% попадання в колір гарантовано

Заміна елементів кузова

кузовні роботиДо нас можна звернутися з питань заміни різних кузовних деталей. Фахівці «СТО Авто» встановлять нові навісні елементи (двері, капот, кришка багажника і т. Д.), А також складові частини каркаса кузова (пороги, лонжерони, боковини, панелі та ін.). Для вварювання останніх ми використовуємо апарати точкового зварювання «Tecna», що забезпечують з’єднання, що не уступає по міцності заводський зварюванні.

Відновлення геометрії кузова

Наш автосервіс оснащений стапелями від компаній Autorobot і Korek. Обладнання, що використовується і програмні засоби перевірки геометрії по контрольним точкам (лазерні вимірювачі) дозволяють домогтися точності рихтування на рівні 1-3 мм. Це значно вище необхідних для допуску до експлуатації автомобіля норм. Можете бути впевнені, будь-яких обмежень щодо використання відновленого таким чином автомобіля немає.

Також ми пропонуємо і послуги ремонту рам автомобілів. Використовувані в «СТО Авто» технології дозволяють усувати такі проблеми, як тріщини рами і деформація. Ремонтні роботи включають зварювання напівавтоматом, а також клепку підсилюють накладок.

Фарбувальні роботи

ремонт кузова автомобіляВиконуємо локальну і повну забарвлення. Фарбуємо в оригінальні (заводські), а також в будь-які інші відтінки за вашим бажанням. Забарвлення здійснюється ЛФМ від виробників, що поставляють матеріали на складальні конвеєри різних автомобільних концернів.

Ми використовуємо технології фарбування, максимально наближені до заводських.

Особливості нашого автосервісу:

  • Всі роботи і послуги в одному місці. Тут можна замовити арматурні, бляшані, шпаклювальні роботи, послуги підбору кузовних частин і т. Д. Також є власний склад запчастин і можливість замовлення необхідних елементів від виробників.
  • Надання гарантії на роботи. Вона дається на термін від 6 місяців.
  • Висока швидкість ремонту без втрати якості. Ми видаляємо подряпини, вм’ятини та інші ушкодження (в залежності від їх складності) в середньому протягом 2 годин. Якщо потрібен серйозний ремонт (відновлення геометрії + повна забарвлення), на це йде, як правило, не більше 2 тижнів.
  • Безкоштовні консультації фахівців компанії з питань проведення кузовного ремонту автомобілів.
Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів