Ремонт та сервіс Opel (Опель) у Львові

Ремонт автомобілів Опель у Львові здійснює СТО автосервіс. Що ми пропонуємо клієнтам?

ремонт та сервіс Opel➡ Комплексна діагностика з подальшими рекомендаціями.

➡ Весь спектр ремонтних робіт: ремонт двигуна, МКПП, рульових рейок, паливної системи, наконечників, стартерів, підвіски, ГБО і т. Д.

➡ Проведення планового ТО.

Знайти кращий автосервіс по ремонту Опель вам не вдасться. Ми має все необхідне для якісного ремонту: обладнання, персонал з досвідчених працівників, необхідні інструменти, спеціально відведені місця.

Особливості ремонту Опель

У більшості випадків проблеми виникають через низьку якість доріг або недбалої експлуатації. З великими перевантаженнями не впорається навіть німецька марка.

Опель — це той випадок, коли при заміні деталей економити не варто, адже можна в подальшому влетіти ще на більшу суму. Найкраще придбати оригінальні деталі і замінити їх в автомайстерні. Адже не завжди підробка сумісна з автомобілем, що призводить в подальшому до серйозного збитку і необхідності ремонту Opel у Львові.

Про автомобілі Opel

автосервіс OpelAdam Opel AG — німецька автомобільна компанія. Входить до складу General Motors. Штаб-квартира розташована в німецькому місті Руссельхайм.

Компанія була заснована братами Опель в 1898 році. Вони почали виробництво автомобілів на основі французького мотора Darracq і шасі.

➡ У 1902 році вийшла перша модель 10 / 12PS з двоциліндровим двигуном. Потім була випущена 12/14, 20 / 24PS. У 1905 році з’явилися моделі більш високого класу 35 / 40PS з об’ємом двигуна в 6,9л.

Перший конвеєр в Європі з виробництва авто з’явився в 1911 році.

➡ У 1913 році було налагоджено виробництво вантажівок. Перша модель вийшла під назвою Опель Лаубфрош. У 1916 році презентовано перший прототип Опель з двигуном в шість циліндрів.

➡ У 20-х рр вийшла модель 8/25 з двигуном в 2.0л, на основі якої в подальшому були побудовані 10/35 і 14/38 з двигуном в 4 циліндри.

➡ У 1929 році внаслідок економічної кризи компанія Opel була продана концерну General Motors. Вплив GM благотворно позначилося на діяльності компанії, яка зайняла лідируючі позиції з випуску малих і середніх легкових автомобілів.

➡ Період 1924 — 1939рр ознаменований випуском нових моделей: Laubfrosh, Opel 10 / 14PS, Rak-2, Regent, Olimpia, Kadett, Opel Super Six.

Під час Другої світової війни Opel фактично конфіскували у General Motors і націоналізували. У 1947 році компанія налагодила випуск довоєнної моделі Olimpia.

➡ В період перших повоєнних років були випущені моделі: Kapitan, Opel Rekord, Opel-1200, спорткар Opel GT, Commodore, Admiral, Diplomat.

➡ У 1969 році деякі моделі авто стали оснащуватися двигунами з уприскуванням палива.

➡ У 1990-2000-х рр вийшли моделі Ascona, Corsa, Omega, Senator, Vectra, Tigra, Sintra.

➡ У нове тисячоліття Opel увійшла з новими моделями, де впроваджені останні технічні нововведення: навігаційна система, мобільні телекомунікації, поліпшені системи безпеки.

➡ У перші роки були презентовані мікровен Агила, родстер Спідстер, нове покоління Corsa, Astra Coupe, Astra ECO 4.

➡ У 2010 році концерн General Motors планував продати Opel, проте в процесі з’ясування конфліктних моментів угоди, ситуація на світовому автомобільному ринку змінилася, і General Motors прийняла рішення не продавати Opel.

Офіційний сайт Opel: http://www.opel.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Opel

Основні несправності Опель

Діагностика і своєчасне обслуговування, ремонт автомобілів Opel — гарантія довгої експлуатації. Якщо нехтувати цим, то можна зіткнутися з рядом основних несправностей:

  • ➡ поломка двигуна або відсутність обертання коленвала;
  • ➡ нестійкий запуск холодного двигуна;
  • ➡ наявність стукотів і шумів при включенні стартера;
  • ➡ болячки в електрообладнанні;
  • ➡ несправність трансмісії;
  • ➡ проблеми з гальмами і рульовим керуванням.
  • Сервіс Opel

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Opel у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Опель телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів