Ремонт та фарбування бамперів у Львові

Наш автосервіс у Львові надає послуги з ремонту пластикових бамперів з гарантіями якості. Ми використовуємо метод зварювання для усунення тріщин і пробоїв, а дрібні ремонт бампера авто у Львовіпошкодження — потертості, відколи й подряпини, відновної поліруванням або шліфуванням з локальним фарбуванням. Середній час виконання робіт складає 4-6 годин, тому, якщо автомобіль надходить в автосервіс до 14:00, то найчастіше автовласник забирає його в той же день.

Порядок ремонту передніх та задніх бамперів на автомобілях

Роботи виконуються в наступному порядку:

  • Демонтаж деталі, якщо необхідно, видалення забруднень і обклеювання захисною плівкою — відкритою залишається невелика ремонтна зона в області пошкодження;
  • Видалення заводського лакофарбового покриття на малій площі;
  • Зварювання, посилення пластика з внутрішньої сторони додатковим звареним швом;
  • Відновлення геометрії — шпатлювання, шліфування і нанесення грунту;
  • Налаштування професійного фарбопульта для фарбування з переходом, нанесення базового шару, інфрачервона сушка;
  • Лакування з використанням розчинника для плавного, невидимого переходу, фінішна ІК сушка;
  • Полірування та монтаж бампера на кронштейни і кріплення, які при необхідності теж будуть відремонтовані.

фарбування (покраска) бампера у ЛьвовіВ результаті ви отримуєте відремонтовану деталь, яка виглядає, як нова. Для точного збігу кольору ми використовуємо спектрофотометри та комп’ютерне обладнання для підбору потрібного відтінку.

Переваги локального ремонту бамперів

Локальний ремонт бампера вигідний для автовласника, який не переплачує за повне фарбування деталі. На роботу йде менше часу, а при подальшому продажі машина не втрачає в ціні, так як співробітники автосалону або оцінювачі не виявлять слідів масштабного кузовного ремонту. Але на більшості автосервісів вам запропонують повне перефарбування, так як це вигідніше і простіше для майстрів, у яких немає навичок або необхідного обладнання.

Ми ж виконаємо роботи швидко і якісно, ​​з об’єктивною ціною, яку розрахуємо віддалено по фотографіях пошкоджень. Щоб записатися на обслуговування і отримати додаткову знижку 3%, зв’яжіться з нами за вказаними номерами телефонів або використовуйте форму зворотного зв’язку на сайті.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів