Ремонт автомобільного скла

Технологія використання вклеєних стекол має незаперечні переваги, вираженими надійністю, зносостійкістю і практичністю конструкції. Ефективне використання деталей, обладнання, сучасних клейових складів гарантує якісне виконання процедури скління транспортного засобу, хорошу шумоізоляцію салону і формування комфортних умови для безпечного пересування водія і пасажирів.

Основний недолік вклеєного скла вважається завищена ціна і трудомісткість установки вироби. Запитайте, чи не легше монтувати і обслуговувати скла на гумовій прокладці? — Відповімо: немає! Як показують краш-тести і реальна практика експлуатації машин, вклеєні стекла набагато міцніше і надійніше гумових аналогів. Причиною випуску автомобілів з вклеєними стеклами стало бажання виробників зменшити собівартість продукту і знизити масу кузова (поліпшення ходових характеристик і зниження витрати палива).

Технологія вклеювання стекол дозволила розробникам скоротити вагу транспортного засобу на 30-50 кг. Але зменшення ваги конструкції — не основне і не єдина перевага технології. У сучасних автомобілях вклеєні стекла є одним з несучих елементів кузова, що дозволяє забезпечити високий рівень пасивної безпеки пасажирів. До того ж, клейовий шов, в порівнянні з гумовими ущільнювачами, забезпечує хорошу герметичність і вирішує проблему корозії рамки кузова.

Вклейка автомобільного скла у Львові — досить популярна і затребувана послуга. Природний знос прозорого вироби або недбала експлуатація машини є причиною виникнення потертостей, відколів, помутніння і подряпин. Однак не варто хвилюватися. Кваліфіковані фахівці автосервісу «СТО Авто» пропонують недорого і оперативно замінити пошкоджені вклеєні стекла, встановивши нові аналоги від провідних світових виробників. Досвідчені майстри грамотно проконсультують і нададуть кваліфіковану допомогу при відновленні бездоганного вигляду засоби пересування.

Зверніть увагу, вартість послуг залежить від трудомісткості операцій, характеру пошкодження, ціни матеріалів і комплектуючих елементів. Обов’язково передує роботам по установці автоскла зачохлення крил і сидіння машини (процедура запобігає пошкодженню елементів салону). Для демонтажу старого вироби знімаються деталі, що заважають безперешкодної роботи майстра. Демонтаж скла здійснюється шляхом використання спеціального обладнання (струни, електроприлади, ножі), рекомендованим провідними експертами галузі для кожної конкретної моделі авто (терміново послугу по заміні вклеєних стекол здійснять майстри нашого автосервісу).

Далі — проводитиметься очищення місця вклейки хімічними матеріалами. Скло обезжиривается і наноситься шар активатора; обробляється ґрунтовкою або праймером. Нагадуємо, купити або замовити деталі, витратні матеріали та автоскла від провідних вітчизняних і світових виробників рекомендуємо на складі «СТО Авто». Продукція відповідає загальноприйнятим стандартам якості, характеризується зносостійкістю і матеріальної доступністю.

При заміні вклеєного скла (ціна послуги цілком доступна) наші фахівці радять залишити на кузовний рамці шар попереднього поліуретанового складу. Вищезазначена хитрість дозволить збільшити адгезію свіжого клею з металом. Зверніть увагу, після реалізації відновлювальних операцій, доцільно добу експлуатувати автомобіль в щадному режимі: не слід мити машину на мийках, паркувати на бордюрах, вставляти під скло різні документи. В результаті недотримання вищезгаданих рад, пасивна безпека істотно знижується, і скло може випасти або тріснути.

Відгуки клієнтів підтверджують адекватну цінову політику нашого автосервісу, підкреслюють професіоналізм майстрів і відмінна якість наданих послуг. «СТО Авто» має вигідне територіальне розташування і зручний графік роботи. Постійно діє система знижок і приємних бонусів, клієнтам надаються безкоштовні консультації з обслуговування механізмів і запобігання несправностей транспортного засобу.

Вклейка автомобільного скла (дешево і швидко виконується бригадою майстрів) передбачає неухильне дотримання вимог технологічного процесу, використання сучасного обладнання та якісних витратних матеріалів від провідних світових виробників.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів