Ремонт гальмівної системи у Львові

Справно функціонуюча гальмівна система — запорука безпеки водія і пасажирів. Саме тому обслуговування і профілактичного ремонту даного функціонального вузла необхідно приділяти підвищену увагу. З великих містах, де рух часто зводиться до постійного чергування педалей газу і гальма часто підставляє під удар гальмівну систему, передчасно виробляючи ресурс її елементів. Саме тому ремонт гальмівної системи — вкрай затребувана сервісна послуга. Профілактичний ремонт і своєчасні перевірки на предмет несправностей — такі заходи не заберуть багато часу, сил і засобів, зате стануть надійним гарантом того, що на вас не обрушиться несподівано необхідність набагато більш складного і дорогого ремонту, ніж заміна гальмівних колодок.

Слід пам’ятати і про користь своєчасної діагностики. Програму кожного планового візиту в сервіс слід доповнити і перевіркою стану гальмової системи — це позбавить вас від різного роду неприємних несподіванок і вселить упевненість в справності функціонального вузла. Вартість діагностики дозволяє не економити на цих роботах і приділити їм достатньо уваги.

Як правило, ремонт гальмівної системи включає наступні заходи:

Прокачування гальм здійснюється з метою усунення повітря в системі. Якщо хід педалі збільшився і став м’якшим — це вірна ознака того, що вашому авто потрібно такий ремонт. Якщо при ремонті гальмівної системи відбувалося порушення її герметичності, також необхідно провести прокачування.

Заміна гальмівних шлангів — ще одна досить поширена операція. Як правило, вона проводиться кожні сто або сто двадцять тисяч кілометрів пробігу. Визначити, що час її прийшло, можна про наявності підтікання гальмової рідини.

Якщо при натисканні на педаль з’явився верещали шум, це вірна ознака того, що необхідна заміна гальмівних колодок. Вони виконують функцію опору за допомогою сили тертя, а значить навантаження на дані елементи дуже велика, і зношуються вони досить швидко. Істершіеся колодки не просто знижують ефективність гальмування, але і підставляють під удар інші елементи конструкції. Після того, як в сервісі будуть виконані такі роботи, необхідно уникати різкого гальмування перший сто кілометрів шляху.

Заміна гальмівних дисків також рано чи пізно буде потрібно в будь-якому автомобілі. Це відбувається, в основному, при повному зносі елементів. У деяких випадках достатньо буде проточки гальмівних дисків. Після таких робіт варто об’їжджати калюжі і уникати різкого гальмування. Про необхідність подібного обслуговування можна зрозуміти по биттю педалі або рульового колеса.

Якщо після порушення герметизуючих ущільнень вийшла з ладу поршнева система, необхідний ремонт супорта. Це також поширена сервісна операція, уникнути яку навряд чи вийде. У разі серйозних пошкоджень внаслідок корозії, подряпин простого ремонту буде недостатньо, потрібно заміна супортів.

ABS — ще одна досить вразлива частина гальмівної системи. З огляду на її високу технічну складність, електронний блок управління і датчики часто виходять з ладу. Заміна датчиків ABS повинна здійснюватися тільки в перевірених техцентрах під керівництвом досвідчених майстрів, які мають необхідним обладнанням. Визначити, що дана система має несправності, просто — про необхідність ремонту ABS просигналізує датчики. Саме тому і сама система, і датчики, завжди повинні бути справні, про що подбають майстри «СТО Авто».

Гальмівні циліндри також в ході експлуатації автомобіля вимагають уважного ставлення. Після того, як вони вироблять свій ресурс, дані елементи конструкції необхідно оновити. У «СТО Авто» ви можете замовити заміну головного гальмівного циліндра. Ми пропонуємо тільки обслуговування найвищого рівня, з використанням якісних запчастин і витратних матеріалів. Всі роботи — від заміни робочого гальмівного циліндра до зміни гальмівної рідини — ви можете довірити нашим фахівцям.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів