Комп’ютерна діагностика авто у Львові

Комп’ютерна діагностика автомобілів — найбільш достовірний і сучасний спосіб виявлення існуючих несправностей в конструкції транспортного засобу. Від того, наскільки коректно вона виконана, залежить подальша експлуатація транспортного засобу — довговічність роботи всіх основних вузлів і надійність функціонування найважливіших систем. На діагностику комп'ютерна діагностика автоавтомобіля ціна визначається, в залежності від того, яка система і як детально обстежується.

Чим складніше система, тим більше часу потрібно на її перевірку. На деякі види діагностики авто вартість вище, оскільки потрібна висока точність результату і спеціалізоване передове обладнання, яке є у розпорядженні не кожен техцентр, через його високу вартість.

Комп’ютерна діагностика автомобілів у Львові сьогодні не представляє особливої ​​проблеми — важливо лише вибрати сервісний центр, де ці роботи будуть виконані на дійсно гідному рівні — буде використано актуальне програмне забезпечення для повноцінної перевірки всіх компонентів конструкції. За допомогою діагностики можна перевірити будь-які функціональні елементи — від механічних вузлів до електроніки.

Проводити таке обстеження рекомендується регулярно, адже завжди краще попередити поломку, ніж витрачати час, сили і засоби на подальший ремонт. Діагностика автомобілів перед купівлею, якщо мова йде про старому авто — дуже раціональний крок, адже велика ймовірність, що колишній власник приховав від вас деякі дефекти автомобіля, які будуть в найкоротші терміни виявлені після фахового обстеження.

Ціни на комп’ютерну діагностику авто

Послуга Ціна
Діагностика ходової (підвіски) 150 грн.
Комп’ютерна діагностика (зчитування помилок) 200 грн.
Передкупівельна діагностика автомобіля 600 грн.
Перевірка компресії в циліндрах від 400 грн.
Діагностика системи охолодження 100 грн.
Діагностика вихлопної системи 100 грн.
Діагностика електросистем автомобіля від 200 грн.
Діагностика системи обігріву салону автомобіля від 100 грн.
Комп’ютерна діагностика визначенням проблем від 300 грн.
Діагностика стану рідин 50 грн.
Діагностика кузова товщиноміром ЛКП 200 грн.

Діагностика підвіски

Автомобільна підвіска — це система, що складається з агрегатів та вузлів. Вона призначена для того, щоб рівномірно розподіляти навантаження, що виникає під час руху авто, а також для адаптації транспортного засобу до постійних змін дорожнього рельєфу. Від робочого стану ходової частини авто залежить не тільки затишок, комфорт і динаміка поїздки.

комп'ютерна діагностика автомобіляНайважливіше — від цього залежить безпека управління транспортом. З цього випливає, що діагностиці та обслуговуванню підвіски автомобіля необхідно приділяти велику увагу і проводити роботу якісно і відповідально.

Комп’ютерна діагностика авто і двигунів

Представлений процес полягає в тому, що спеціальний пристрій прочитує коди різноманітних неполадок або вад, що можуть бути на головних вузлах, стирає представлені коди, а після цього виконує їх правку і корекцію.

Для виконання такої роботи можна використовувати як звичайні дилерські сканери, так і всілякі пристрої.

На нашому СТО співробітники виконують діагностику двигунів авто за допомогою таких «помічників», як ОЕМ, портативні або «ручні» рідери, а також багатофункціональні стенди.

Перевірка стану бензинового двигуна

Співробітники нашого центру проведуть швидку і професійну діагностику бензинових ДВЗ в пошуках несправностей або різних неполадок. Якщо вони виявлять певні проблеми, то ми повідомимо замовнику цю інформацію, а також підрахуємо вартість ремонтних робіт.

комп'ютерна діагностика авто на стендіТакож ми надаємо рекомендації щодо правильного догляду за двигуном, щоб продовжити термін його роботи в кілька разів.

Комп’ютерна діагностика авто у Львові

Також наші фахівці займаються такими видами робіт:

  • Перевірка і тестування елементів в підвісці, щоб визначити наявність зносу, механічного пошкодження або люфту;
  • Візуальна діагностика амортизаторів, щоб переконатися в якості їх герметичності;
  • Перевірка стану підвіски;
  • Огляд гальмівних колодок і дисків, а також багато іншого.

Вартість діагностики авто в нашому СТО відносно невелика. Це доступна послуга для кожного власника авто, який любить свого «залізного друга» і піклується про нього.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів