Ремонт та сервіс Mazda у Львові

Японський виробник Мазда випускає в продаж легкові автомобілі, позашляховики і ремонт та сервіс Mazdaмікроавтобуси високої якості. Дорогий автомобіль вимагає постійного догляду, діагностика та обслуговування автомобілів Mazda повинні здійснюватися регулярно для запобігання більш серйозних і витратних поломок.

Автосервіс СТО виконає ремонт автомобілів Мазда у Львові на найвищому рівні за доступну ціну. Наші майстри зроблять все, від звичайного планового огляду до капітального ремонту двигуна.

Особливості ремонту Mazda

Ремонт Mazda не так то просто виконати. Особливість цих автомобілів полягає в істотній відмінності одного ряду моделей, випущених з конвеєра в різний час. Це безпосередньо впливає на тип необхідних робіт при ремонті і їх обсязі.

Про автомобілі Мазда

Mazda — японська марка вантажних і легкових автомобілів, мікроавтобусів та автобусів. Мазда входить у великий японський холдинг Sumitomo Group.

автосервіс Mazda➡ Компанія була заснована в 1920 році. У 1931-му зійшов перший триколісний автомобіль, який протягом 25 років користувався великим попитом.

У повоєнний час компанія налагодила випуск вантажних авто. Перша модель R360 Coupe легкового авто з’явилася лише в 1960 р.

➡ В період 1960-80-х рр з’явилися автомобілі Mazda: Corol 600, Familia, Proceed, Cosmo Sports, Familia Rotary Coupe, Capella (RX-2), Savanna (RX-3), Luce (RX-4), Familia ( Original GLC / 323), Capella (626), Savanna RX-7, Сosmo / Luce (929), Capella 4 WD, Luce (929), MPV, Savanna RX-7, 121.

➡ У 1979 році укладається договір про співпрацю між Ford і Mazda.

➡ У 2000 році компанія випускає MX-5 Roadster — найпопулярніший в світі спортивний родстер відповідно до книги рекордів Гіннеса.

➡ У 2000-х рр Mazda презентувала позашляховик Tribut, концепт RX-Evolve, Atenza, MPV Sports F.

➡ Сьогодні компанія має свої виробничі заводи в 21 країні світу, а офіційні дилерські центри розташовані в 120 країнах.

Міжнародний сайт: http://www.mazda.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Mazda

Основні несправності Мазда

У автомобілів Мазда можна виділити основні несправності та болячки, які зачіпають деякі моделі і вимагають в подальшому пошуку автосервісу з ремонту Мазда.

Хетчбеки, випущені після 2006 року, мають якийсь дефект — на кришці багажника виступає іржа. Регулярна мийка і вимивання солей допоможуть запобігти подібний випадок. Також необхідно своєчасно міняти температурні датчики, так як вентилятор має погану звичку ламатися, а щоб дістатися до серця проблеми, необхідно розібрати підлогу салону.

В деякі моделі іммобілайзер на відріз не хоче сприймати рідні ключі. З трансмісією у автомобіля все добре, ось тільки часте клацання передачами в механіці призведе до швидкої заміни синхронізаторів. Зчеплення може відмовити через течу циліндра або порушення пелюсток пружинного елемента. У будь-якому випадку, помітивши будь-яку несправність, необхідно звернеться в автосервіс і виконати ремонт Mazda у Львові.

Сервіс Мазда

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Мазда у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Мазда телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів