Заміна масла в двигуні автомобіля

Заміна масла в двигуні — найважливіша сервісна операція, що забезпечує безперебійну роботу головного силового агрегату авто. Здійснюватися вона повинна в точній відповідності з заміна масла в двигунітехнічним регламентом виробника. Найчастіше, заміну масла в двигуні автомобіля пропонують проводити не рідше за раз в рік. Але кліматичні умови нашої країни вносять свої корективи в цей графік. Так, заміна масла в двигуні у Львові і в інших містах України повинна проводитися, як мінімум, двічі на рік — при переході до теплого і холодного сезону. Чим старше автомобіль і чим складніше умови його експлуатації, тим частіше необхідно здійснювати заміну масла в двигуні, ціна такої роботи не велика, але користь величезна. Існує декілька поширених варіантів здійснення цієї сервісної операції.

Заміна, що супроводжується промиванням, займе трохи більше часу, але буде продуктивніша в плані технічної підтримки авто. Експрес заміна масла — це заміна в короткі терміни, яка здійснюється за допомогою спеціального вакуумного насоса. Такий тип послуги зручний в умовах обмеженого часу. Заміна масла в дизельному двигуні також має свою специфіку. Передусім, на відміну від роботи з бензиновим мотором, тут не можна здійснити запуск із затримкою. Вартість заміни масла в двигуні залежить не лише від вибраного техцентра, але і від якості використовуваної змащуючої рідини. Наприклад, багато імпортних автомобіля прихильно відносяться тільки до «рідного» масла . У «СТО Авто» ці сервісні роботи будуть виконані на високому професійному рівні, за розумною ціною і з використанням витратних матеріалів заміна масла двигунависокої якості.

Вартість заміни масла в двигуні

Зверніть увагу на те, що цей інтернет-ресурс (у тому числі вказані ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт міняється залежно від марки автомобіля, його віку і технічного стану.

Послуга Ціна
Заміна масла в двигуні Від 140 грн.
Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів