Ремонт та сервсі Mitsubishi у Львові

Автосервіс СТО — це найкраще місце для ремонту автомобілів Mitsubishi у Львові. Тут знаходиться все необхідне: від високотехнологічного обладнання до кваліфікованих співробітників з ремонт та сервіс Mitsubishiбагаторічним стажем. Діагностика та обслуговування Мітсубісі в автосервісі виконується максимально ретельно і продуктивно.

Крім комплексної діагностики ви можете виконати ремонт, фарбування, а також замінити деталі. У найкоротші терміни ви отримаєте назад автомобіль готовий до нових звершень.

Особливості ремонту Mitsubishi

Багато фахівців стверджують, що найбільша частина навантаження падає на підвіску автомобіля. З огляду на той факт, що наші дороги далеко не кращі, то сперечатися з цим ніхто не буде. Це свідчить про проблеми з вузловою системою.

Також варто враховувати ту особливість, через яку відбувається вихід з ладу дисків, адже вентиляція і внутрішнє охолодження в деяких моделях не повністю продумані і викликають перебої в роботі гальмівних дисків. Вибираючи автосервіс по ремонту Mitsubishi, враховуйте всі за і проти, адже недосвідчений фахівець може не помітити очевидної проблеми і прийняти невірне рішення.

Про автомобілі Мітсубісі

автосервіс MitsubishiMitsubishi — японська автомобільна компанія, яка є підрозділом Mitsubishi Heavy Industries. Штаб-квартира розташована в Токіо. Основна спеціалізація — випуск легкових автомобілів, автобусів, позашляховиків, спортивних авто, вантажівок, мотоциклів.

➡ Історія компанії почалася в 1873 році. Її засновником став Ятаро Івасаки. Перші автомобілі компанія випустила в 1917 році. Модель отримала назву «A». Їх випуск через відсутність попиту незабаром був припинений.

➡ У 1924 році компанія налагодила виробництво вантажних авто Fuso, а також сміттєвозів і поливальних машин для задоволення внутрішніх потреб країни.

➡ У 1935 році з’явилися автобуси з дизельним двигуном, однак через війни, що почалася їх виробництво було зупинено.

➡ Відновлення збірки відбулося тільки в 1946 році.

➡ У перші повоєнні роки був випущений триколісний Mizushima, моторолер Silver Pigeon, вантажівка T31, пікап L200, Mitsubishi 500.

➡ У період 1960-1980-х рр Міцубісі презентувала автомобілі: Мinica, Colt 600, Colt 800, Colt Galant, мікроавтобус Rosa, Canter, Lancer, Colt 1400 GLX, Pajero, мінівен Space Runner / RVR, 3000GT / GTO.

➡ У 1970 році компанія офіційно стає незалежною і змінює назву на Mitsubishi Motors Corporation.

➡ У 1990-х рр було презентовано нове покоління моделей: універсал Libero, Lancer GSR Evolution VI (повний привід), Space Wagon / Grandis, Eclipce, Space Gear і його модифікація 4WD, Сarisma, Sigma (в кузові седан і універсал), пікап L200, мінівен Space Star.

➡ У 1996 році компанія випустила мотор GDI з безпосереднім уприскуванням бензину. Двигун поєднує в собі дизельну економічність і бензинову потужність.

➡ У 2000-х рр Mitsubishi представила Colt — 2001-й модельний рік, нове покоління пікапів L200 (версія для ринку — L200 Strada).

➡ У 2010 році спільно з російським підприємством КАМАЗ було налагоджено виробництво Mitsubishi Fuso CANTER.

Міжнародний сайт: http://www.mitsubishi.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi

Основні несправності Mitsubishi

Власники машин даної марки помічають якісь проблеми і несправності, які виникають лише з цим авто.

➡ Сторонні звуки з підвіски (чутні як правило під час їзди по нерівній поверхні).

➡ Вихід з ладу амортизаторів і подальше витікання масла через пошкоджений сальника штока (непідготовленість одиничних моделей до погодних умов).

➡ Проблема з ущільнювачами і перекіс бічних стекол.

➡ Проблеми з мотором, які призводять до неможливості завести машину і ряду інших проблем.

Виявивши будь-які несправності, потрібно терміново звертатися до професіоналів і виконувати ремонт Мітсубісі у Львові, щоб уникнути наслідків у вигляді ДТП і більш дорогих ремонтів.

Сервіс Mitsubishi

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Mitsubishi у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Мітсубісі телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів