Ремонт та сервіс Pontiac у Львові

Для володарів автомобіля марки Pontiac СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з ремонт та сервіс Pontiacтехобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

Наш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по білоруським дорогах. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Pontiac, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Рекомендації по ремонту автомобілів марки Pontiac

СТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Pontiac, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

автосервіс PontiacPontiac — підрозділ американської автомобільної компанії General Motors. Основна спеціалізація — випуск спортивних автомобілів.

Компанія була заснована в 1899 році під назвою «Pontiac Spring and Wagon Works» і спеціалізувалася на випуску екіпажів. У 1926 році перейшла у володіння американського концерну General Motors.

У 1933 році з конвеєра зійшли перші оновлені моделі Pontiac після злиття з General Motors. Ці моделі мали незалежну підвіску і шестициліндровий двигун.

У 1935 році вийшла одна з найуспішніших моделей компанії Pontiac Silver Streak. Великий попит на автомобіль підштовхнув виробників до розширення виробництва.

У 1941 році вийшла модель Torpedo. У 1951 році — Catalina, яка була оснащена АКПП «Гідроматік».

У 1953 році компанія випустила моделі з кузовом «Хардтоп». В цей час на авто стали встановлювати гідропідсилювач керма. У 1958 році з’явилися моделі з механічною системою уприскування палива.

У 61-му з’являється модель Tempest. На момент 1965 року модельний ряд Pontiac налічує п’ять родин.

У 1967 році вийшло купе Pontiac GTO з традиційною для спортивних авто конструкцією кузова. Моделі такого плану неодноразово здобували перемогу в голлівудських гонках.

У 1970-х рр компанія випустила моделі Farebird, Ventura, Grand Am.

З 1974 року всі моделі стали оснащуватися передніми дисковими гальмами. В кінці 70-х рр компанія прийняла рішення про виробництво автомобілів з низьким споживанням палива.

У 1984 році з’явилося купе Pontiac Fiero. У 1986 році — модель Pontiac Bonneville. Це був передньопривідною автомобіль з поперечним розташуванням двигуна.

У 1992 році презентовано Firebird в двох варіантах виконання кузова: кабріолет (2 двері) і купе (3 двері).

У 1990-х роках з’явилися нові передньопривідні моделі: Sunfire, друге покоління УПВ Trans Sport, Grand Prix, мінівен Pontiac Montana.

У 2000 році була представлена ​​передньопривідна модель Piranha Concept — 4-дверне купе. Авто оснащений зсувними дверцятами з можливістю перетворення в спортивний пікап.

На момент 2007-го виробництво автомобілів склало 344 685 на рік.

У 2010 році марка Pontiac офіційно припинила існування у зв’язку зі світовою кризою.

Офіційний сайт: http://www.pontiac.com/

  • Сервіс Pontiac

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Pontiac у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Понтіак телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів