Ремонт та сервіс Land Rover

Ремонтом автомобілів Ленд Ровер у Львові займається наш автосервіс — СТО — спеціалізований сервіс, що надає повний спектр послуг: від банальної заміни масла до складних кузовних робіт і капітального ремонту.

ремонт та сервіс Land RoverВузька спеціалізація дозволяє працівникам знати всі тонкощі і нюанси цих автомобілів і як слід виконувати свою роботу. Звернувшись до нас, ви отримаєте саме те, що хотіли натомість на невелику оплату.

Особливості ремонту Ленд Ровер

В процесі експлуатації іноді виникає необхідність провести діагностику і обслуговування Ленд ровер. Машина частенько вимагає ремонт ходової, який виконують з застосування спец. обладнання, через інтенсивне використання і умов перебування. Система електрообладнання та двигун також мають свої особливості, тому до них потрібен особливий підхід, інакше доведеться шукати автосервіс по ремонту Land Rover, причому з кваліфікованим персоналом, адже не кожен візьме на себе таку відповідальність.

Пам’ятайте, що фахівці повинні використовувати в ході ремонту лише оригінальні деталі. Цей забезпечить безпеку і функціональність, яка буде помітна під час їзди.

Про автомобілі Land Rover

Land Rover — британська автомобільна компанія, що випускає авто підвищеної прохідності преміум-класу. З 2008 року перебуває в складі індійської компанії Tata Motors.

автосервіс Land RoverІсторія розвитку бренду Land Rover почалася в післявоєнний час, коли компанія Rover попросила в уряду Британії дозволу на випуск цивільних авто. У розпорядження компанії Rover дістався завод Meteor Works, який під час війни був направлений на виробництво військової техніки.

➡ Саме на цьому заводі були побудовані перші позашляховики Land Rover. Якість і оснащення авто відразу знайшли свій відгук у покупців, і вже в 1959 році з конвеєра зійшов 250-тисячний автомобіль. Істотним показниками високого рівня випускаються авто служить модель Defender, яка вже понад 50-ти років випускається без істотних змін.

➡ У 60-х рр збільшився попит на авто Land Rover з повним приводом. У 80-х рр в лінійці авто з’явилися дві нові моделі: Discovery і Freelander (став лідером продажів в Європі серед авто 4 × 4).

➡ У 1994 році підрозділ Land Rover разом з компанією Rover придбав німецький концерн BMW.

Найбільшим попитом користуються автомобілі Defender. Сьогодні вони представлені з силовими агрегатами потужністю в 90л.с., 110л.с. і 130к

➡ У 2000 році компанія була продана концерну BMW, а в 2008 році — індійському автовиробникові Tata Motors.

Сьогодні Land Rover і раніше займають високі позиції на ринку позашляховиків.

Міжнародний сайт: http://www.landrover.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Land_Rover

Основні несправності Land Rover

Поломки, які трапляються частіше за інших в моделях автомобілів марки Land Rover:

➡ трансмісія — лідер серед зустрічаються поломок. Часто супроводжується виходом з ладу АКПП і необхідністю її заміни або ремонту;

➡ вихід з ладу пневмобаллонов системи підвіски. Для уникнення такої поломки час від часу виконуйте їх чистку;

➡ поломка компресора і електричні несправності підвіски.

Щоб передчасно не виконувати ремонт Land Rover у Львові, проводите профілактичні заходи, які якнайдалі відтягнуть терміни необхідності ремонту авто. Своєчасне обслуговування заощадить ваш час і гроші.

Сервіс Land Rover

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Land Rover у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Ленд Ровер телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів