Ремонт та сервіс Lancia у Львові

Для володарів автомобіля марки Lancia СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

Наш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по дорогах України. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Lancia, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

·         проводимо ремонт будь-якої складності;

·         робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;

·         дотримуємося чітко поставлених термінів;

·         використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;

·         всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;

·         нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

СТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Lancia, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Історія Lancia

Lancia — італійська автомобільна компанія. Вона заснована в 1906 році гонщиком Вінченцо Лянча.

У 1907 році була випущена перша модель — Lancia 18-24 НР. Це був автомобіль з чотирициліндровим двигуном, об’ємом 2543см3 і потужністю в 28л.с.

У 1908 році презентована модель Lancia Dialfa, яка одна з перших була оснащена двигуном в 6 циліндрів.

У 1913 році з’явилася модель Lancia Тhеtа. На цей авто був встановлений четирехцілінровий двигун з об’ємом в 4940 см3 і потужністю в 70л.с.

У 1921 році представлена ​​перша в світі модель з несучим кузовом — Lambda. Наступною моделлю топ-класу стала Astura. Авто був оснащений чудовою підвіскою, V-подібним двигуном з вісьмома циліндрами і потужністю в 72л.с. На ряду з ними був налагоджений випуск більш дешевих моделей Lancia Аrtena (V4 1924 см3) і Аugusta (мала несучий кузов і гідрогальмами).

У 1937 році вийшла модель Lancia Aprilia, яка стала останньою розробкою засновника компанії.

У 1957 році з’явилася дорога модель Flaminia. У 1969 році компанія перейшла у володіння групи FIAT.

У 1990-х рр Lancia справила цілу серію моделей Ypsilon, Delta, Dedra, Kappa, Zeta, Elefantino. Модель Zeta стала спільним проектом FIAT, Citroen і Peugeot. Вона являє собою універсал, який оснащений чотирициліндровим двигуном 2.0T. Також в модификационной ряду присутній варіант з дизельним чотирициліндровим двигуном об’ємом в 2.1л і потужністю 110л.с.

Про марку на Вікіпедії: http://www.lancia.com/com/it

Сервіс Lancia

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Lancia у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Lancia телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів