Ремонт та сервіс Suzuki (Сузукі) у Львові

Відома марка Suzuki, яка виробляє якісні автомобілі і мотоцикли, відрізняється своєю популярністю і високими технічними показниками машин. Але все ремонт автомобілів Suzuki у Львові рано чи пізно необхідний кожному.

ремонт та сервіс SuzukiДіагностика та обслуговування Сузукі мають свої особливості в силу особливостей японських технологій, тому цю процедуру краще довірити професіоналам з СТО. Там ви має можливість скористатися повним спектром послуг, в які входить:

 • ➡ комп’ютерна діагностика авто;
 • ➡ регламентне тех. обслуговування;
 • ➡ ремонт автоелектрики;
 • ➡ ремонт будь-якої складності, від лагодження кузовний частини до відновлення працездатності АКПП і інших систем авто.

Особливості ремонту Сузукі

Більшість регламентних робіт по обслуговуванню не можна виконати самостійно через технічні особливостей машини і необхідності використання спец. обладнання. Самоуправство може позначитися на якості та викликати ряд проблем, які несуть більш сумні наслідки.

Вибираючи між різними варіантами, віддавайте перевагу автосервісу з ремонту Suzuki, а не «гаражному майстру»

Про автомобілі Сузукі

Suzuki — японська автомобільна компанія. Основна спеціалізація — виробництво компактних малолітражних авто. Заснована в 1909 році японцем Мито Сузукі.

автосервіс Suzuki➡ У 1937 році були створені перші прототипи автомобілів, але в виробництво вони не запущені через що почалися військових дій Другої світової війни. У післявоєнні роки компанія зробила акцент на випуску мотоциклів, а в 1955 році представила свій перший авто — Suzulight.

➡ Компанія одна з перших стала впроваджувати комп’ютерне управління двигуном.

➡ За період 1990-2000-х рр з конвеєра зійшли Cappuccino, Wagon R, Baleno, X-90, Metro, Wagon R Wide, Gran Vitara, Kei, Every +, Wagon R Solio, Grand Escudo, XL-7, Aerio, Aerio Sedan, Every Landy, MR Wagon, GSX1400, Chevrolet Cruze, Jimny Sierra, Alto Lapin.

➡ У 2001 році третина акцій Suzuki перейшли американському концерну General Motors. Сьогодні продукцію компанії можна придбати в 170 країнах світу.

Міжнародний сайт: http://www.globalsuzuki.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Suzuki

Ми виробляємо ремонт наступних моделей Сузукі: Aerio, Alto, APV, Baleno, Cappuccino, Cara, Carry, Celerio, Cervo, Cultus, Equator, Ertiga, Escudo, Esteem, Every, Forenza, Grand Vitara, Hustler, Ignis, Jimny, Kei, Kizashi, Landy, Liana, Palette, Reno, Samurai, Solio, Spacia, Splash, Swift,

SX4, Twin, Verona, Vitara, Wagon.

Основні несправності Suzuki

Виняткова надійність машин компанії Сузукі дозволяє багатьом без прецедентів роз’їжджати по дорогах і не турбується не про що, але все ж автомобіль не позбавлений слабких місць, які ми розглянемо детальніше.

 • ➡ Ланцюговий привід ГРМ. Поломка відбувається через малу ресурсу (70-100 тис. Км.) Через діаметру масляних каналів, які поменше, ніж в інших автомобілях і, слідчо, забиваються трохи швидше.
 • ➡ Джерелом течі іноді виступає сальник коленвала.
 • ➡ Проблеми з кільцем ущільнювача приводять до течі масла.
 • ➡ Прояв корозії через алюмінієвих магістралей кондиціонера.

У будь-якому випадку, ремонт Сузукі у Львові необхідний відразу ж після виявлення будь-яких несправностей або проблем, які заважають повноцінній роботі всіх механізмів.

 • Сервіс Suzuki

  Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Suzuki у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Сузукі телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів