Антикорозійна обробка автомобіля

Головним руйнівником будь-яких металевих виробів є корозія. А тому всім власникам автомобілів та інших транспортних засобів завжди необхідно пам’ятати про те, що їх антикорозійна обробка кузова автотранспортний засіб завжди знаходиться в зоні ризику і має бути захищене всіма доступними способами.

Послуга антикорозійної обробки кузова і її ціна

Додаткову загрозу збереження транспортного засобу несе той факт, що корозія, як правило, поширюється не дуже швидко і тим самим вводить автовласника в оману, що з його машиною все в порядку і турбуватися про її безпеки не слід. Наш салон надає послуги антикорозійної обробки у Львові (зокрема — антикорозійну обробку днища автомобіля). Для здійснення антикорозійної обробки автомобіля нами застосовуються самі передові методи, технології і інструменти.

Ми надаємо цілий комплекс послуг, пов’язаних з антикорозійною обробкою у Львові. Основним завданням є повна і всебічна захист всіх вузлів автомобіля від впливу зовнішнього середовища. Наші фахівці можуть гарантувати високу якість послуг, що надаються, адже антикорозійна обробка днища та інших частин автомобіля проводиться в повній відповідності з індивідуальними особливостями транспортного засобу, а також із застосуванням найякісніших антикорозійних матеріалів, які можна знайти на ринку в даний час.

Етапи антикорозійної обробки кузова

антикорозійна обробка авто у Львові

Попередній. Проводиться діагностика автомобіля та підготовка робочої поверхні до обробки

Антикорозійна обробка всіх вузлів і деталей автомобіля з використанням різних хімічних компонентів, що запобігають подальше враження металу

Монтаж знятих деталей, ліквідація залишків корозійних елементів з робочої поверхні

Переваги

Надійний захист кузова від корозії

Кузов вашого автомобіля «пожирає» корозія? Не чекайте, поки цей процес не приведе до необоротних наслідків — вирушайте до нас, в автосервіс і замовте антикорозійну обробку кузова. Ми оперативно виконаємо необхідну розбирання, усунемо ознаки корозії і нанесемо спеціальні захисні склади, які гарантовано допоможуть запобігти появі іржі.

антикорозійна обробка автомобіляГарантія якості

Під час малярних робіт ми використовуємо тільки сучасні антикорозійні склади і технології, застосовувані провідними автовиробниками, тому здатні гарантувати якість своєї роботи і тривалий позитивний ефект. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що кузов вашого автомобіля повністю вичищений від проявів корозії і надійно захищений.

Довговічність кузова

Повноцінна антикорозійна обробка здатна в кілька разів підвищити термін експлуатації автомобіля, адже його кузов буде надійно захищена від гниття і руйнування. Ми підходимо до роботи комплексно і обробляємо не тільки очевидні зони, але і важкодоступні місця, дійсно якісно захищаючи вашу машину!

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів