Ремонт блоку циліндрів двигуна у Львові

Ремонт блоку циліндрів двигуна автомобіля — це масштабна процедура в рамках капітального відновлення силової установки. Так як блок є основною частиною ДВЗ, його термін служби відповідає терміну життя всього агрегату. Тому при виявленні глобальних несправностей нерідко приймається рішення про встановлення іншого мотора, оскільки ціна такої операції нижче, ніж вартість заходів із налагодження роботи. Однак, деталі старого мотора, звичайно ж, будуть мати певну зношеність. А так, як точно визначити залишковий ресурс механізму неможливо, залишається сподіватися на те. Що Ви вибрали порядних і відповідальних постачальників. В цьому відношенні ремонт має перевагу, оскільки Ви можете бути впевненим, що встановлені нові елементи.

Компоненти мотора

Силовий агрегат автомобіля складається з декількох частин, які працюють в безпосередньому сполученні один з одним. Зверху розташовується навісне обладнання, потім клапанна кришка, нижче — головка блоку, сам блок і картер з піддоном. Блок є основою всієї конструкції і розміщує в корпусі колінчастий вал — найбільш навантажений елемент всього ДВЗ, що займається перетворенням енергії, отриманої від спалювання палива, в крутний момент. Також конструкція має в своєму складі циліндри, всередині яких працює поршнева група.

Так як блок відчуває серйозні термічні навантаження, всередині розташовуються спеціальні канали, по яких циркулює антифриз, охолоджуючи механізм. Є тут і магістралі для масла, щоб забезпечити постачання рухомих деталей ДВЗ. Відзначимо, що ремонтні роботи, пов’язані з елементами конструкції мотора, дуже складні, оскільки припускають дефектовку агрегату.

Несправність

Ремонт блоку циліндрів двигуна авто вимагає ретельної діагностики, за результатами якої досвідчений фахівець може намітити план відновлювальних процедур. Причинами виникнення вад, можуть стати як природний знос, так і людський фактор, тобто, наднавантаження, неякісне та несвоєчасне обслуговування. Недбале ставлення до будь-якої техніки веде до її передчасного виходу з ладу. Також дуже небезпечне масляне голодування і перегрів.

Розглянемо які зустрічаються несправності:

  • тріщини в блоці;
  • задираки на стінках циліндрів;
  • обрив шатуна;
  • деформація блоку;
  • обрив клапана.

Складність відновлення залежить від конструктивних особливостей двигуна. Також важливий метал, з якого виконаний блок.

Куди звернутися, якщо потрібен ремонт блоку циліндрів двигуна?

Доручіть ремонт блоку циліндрів двигуна у Лвові досвідченим сервісам. Це не та категорія відновлювальних робіт, на яких можна економити. Помилки при виконанні операцій приведуть до неможливості експлуатувати агрегат, а разом з тим і автомобіль. Розгляньте варіант поїздки в «СТО Авто», техцентр, розташований у Львові. Це дозволить бути впевненим в тому, що з Вашим автомобілем працюють висококваліфіковані фахівці.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів