Ремонт і заміна зчеплення авто у Львові

Ремонт і заміна зчеплення — сервісні послуги, які користуються великим попитом серед власників авто будь-яких марок і моделей. Це досить уразливий елемент, який має велике ремонт зчепленнязначення в конструкції авто — а саме, дозволяє виконати розвантаження двигуна під час набору швидкості і відповідає за комфорт при поїздках.

На заміну зчеплення ціна не дуже висока, але її своєчасне виконання дозволить максимально продовжити термін експлуатації як трансмісії, так і автомобіля в цілому. Широко поширена думка, що продукції вітчизняного автопрому заміна зчеплення потрібно раніше, ніж автомобілів зарубіжних виробників. Це твердження буде відповідати дійсності лише в тому випадку, якщо іномарка експлуатується акуратно.

У разі, якщо використання авто буде не дбайливим, першим вийде з ладу і потребують заміни головний циліндр. У його функції входить забезпечення ефективного перемикання передач при їзді, а значить, навантаження на нього припадає досить висока. Заміна робочого циліндра також потрібно однією з перших, при сервісному обслуговуванні зчеплення. В цілому, як показує практика, визначити, у скільки вам обійдеться ремонт і заміна зчеплення у Львові, заздалегідь не можна, оскільки ця система включає безліч елементів, кожен з яких час від часу вимагає до себе уваги. Так, наприклад, заміна диска зчеплення — не найдешевша операція, так як при її виконанні потрібна висока точність, і крім того, вона передбачає розбирання всієї системи.

Аналогічних вимог потрібно дотримуватися і при заміні вичавного підшипника. Якщо ваш автомобіль демонструє особливості роботи, яких раніше за ним не було помітно — сторонні шуми, складність перемикання передач — варто звернутися до фахівців. Можливо, треба замінити троса зчеплення або інші роботи, впоратися з якими самостійно при відсутності належного досвіду досить складно.

Ціни на ремонт зчеплення

Послуга Ціна
Заміна комплекту зчеплення Від 1400 грн
Заміна головного циліндра зчеплення Від 250 грн
Заміна робочого циліндра зчеплення Від 250 грн
Заміна тросика зчеплення Від 250 грн
Прокачування гідроприводу зчеплення Від 80 грн
Ремонт зчеплення Від 1800 грн

Коли і навіщо робити ремонт зчеплення?

Зчеплення є механічним вузлом, який використовується для з’єднання двигуна авто з трансмісією. Зчеплення забезпечує плавний старт автомобіля, а також виключає ривки при заміна зчеплення автоперемиканні на іншу швидкість.

Термін служби зчеплення безпосередньо залежить від манери водіння водія, оскільки пробуксовка дуже негативно впливає на зчеплення і може привести до поломки і передчасного стирання.

До основних ознак несправності зчеплення відносяться:

  • погане включення передачі;
  • характерний запах;
  • стук двомасового маховика;
  • пробуксовка зчеплення;
  • протікання гідравлічного вичавного підшипника;

У разі виявлення хоча б однієї перерахованої ознаки, фахівці автосервісу у Львові рекомендують звернеться в сервіс для огляду і діагностики.

Вартість заміни комплекту зчеплення від 2500 грн залежно від марки і моделі автомобіля.

Є такі водії, які викочують ресурс зчеплення до тих пір, поки автомобіль вже не може рушити з місця. Отже, що далі.

Неприємність номер один — автомобіль нерухомий, хоча мотор працює. Вчасно вже не приїдеш нікуди.

Неприємність друга — дістатися в сервіс тепер можна або на буксирі, або на евакуаторі. Що варто нервів або грошей.

Неприємність третя — після зняття зчеплення, з’ясувалося, що і маховик згорів і вимагає заміни. А ця деталь часто не з дешевих, а на розбірках важко знайти в хорошому стані.

ремонт зчеплення автомобіляНеприємність четверта — кулісний механізм при такій експлуатації теж постраждав. Тепер немає такого пружного і комфортного включення передачі як на справному автомобілі, але бажання міняти на новий механізм вже, зрозуміло, немає.

Чому варто робити ремонт або заміну зчеплення в автосервісі?

В автосервісі є підйомник, на якому автомобіль можна правильно підняти і уважно все оглянути і перевірити. Коробка передач важка і при знятті і установці знадобляться спеціальні пристосування для її утримання. А також знадобиться пристосування для правильної установки комплекту зчеплення. Установка гідравлічного вичавного підшипника вимагає навику. Якщо ви ніколи його не змінювали і вас ніхто не вчив це робити, то швидше за все ви його просто пошкодите. За гарантії його вже не візьмуть, так як виявити пошкодження при установці досить нескладно.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів