Ремонт та сервіс Skoda (Шкода) у Львові

Своєчасний ремонт виконують всі обізнані і розсудливі автомобілісти. А ще краще, коли з певною частотою проводиться діагностика і обслуговування Шкода. Таким чином власник оберігає себе і ремонт та сервіс Skodaблизьких від будь-якої небезпеки, а також забезпечує належні стан машини, продовжуючи термін її експлуатації.

Сучасне обслуговування і якісний ремонт автомобілів Skoda у Львові виконають фахівці нашого автосервісу СТО. Кращий автосервіс надає всі необхідні послуги і береться навіть за безнадійні випадки.

Особливості ремонту Шкода

Шкода і всі автомобілі групи VAG вважаються надійними і оптимальними для їзди в місті. Виробники намагаються якомога більше догодити потенційним покупцям і роблять все можливе, щоб автомобіль був досконалим. Але все ж, якщо поломка сталася, вибираючи автосервіс по ремонту Skoda, необхідно віддавати переваги спеціалізованим сервісу з обслуговування.

Рекомендації по вибору необхідні не з метою вигоди, а для вашої ж безпеки і впевненості. Системи авто дуже складні, будь це коробка передач, підвіска або коробка передач, всі вони мають складну систему, яка при ремонті вимагає наявність знань і досвіду.

Про автомобілі Шкода

автосервіс SkodaSkoda — чеський виробник автомобілів. Сьогодні компанія входить до складу Volkswagen Group.

Чеська компанія була заснована в 1895 році під назвою Laurin & Klement Co. Спочатку вона спеціалізувалася на випуску велосипедів і мотоциклів.

➡ У 1905 році був презентований перший автомобіль Voiturette A. Наступною моделлю став Faeton. У роки Першої світової війни компанія випускала військову продукцію.

➡ У 1925 році вперше були випущені автомобілі під маркою Skoda. Першою моделлю стала 4R. В середині 30-х рр було покладено початок виробництва моделі 420. Автомобіль був оснащений чотирициліндровим двигуном з потужністю 20л.с. і 3КПП. Модель була розрахована на 4 пасажирів, мала двоє дверей і багажник. У той час це було рідкістю.

У період Другої світової війни компанія виробляла тільки продукцію військового характеру.

➡ У 1945 році на конвеєр була поставлена ​​модель Skoda Popular 1101 з двома дверима, яка була рестайлінгової моделлю довоєнного періоду. У народі вона отримала назву Todur, що означало двоє дверей.

➡ Першої абсолютно нової післявоєнної моделлю стала Skoda 420. Вона була випущена в 1953 році. На неї було встановлено чотирициліндровий двигун з потужністю в 40л.с. Шасі представляло собою хребтовую раму.

➡ У 70-х рр було створено спортивне купе 2 + 2 — Skoda 110R. У 1981 році автомобіль став чемпіоном Європи.

➡ У 80-х рр компанія розробила модель Skoda Favorit, яка повинна була завоювати весь ринок СРСР. Надіям не судилося здійснитися через що вибухнула оксамитової революції.

➡ У 1989 році Skoda почала пошуки іноземного інвестора і ним став німецький концерн Volkswagen.

➡ У 1994 році вийшла модель Felicia, яка стала кращою версією Favorit. Надалі компанія випустила ряд успішних моделей: Octavia, Fabia і Superb.

➡ У 2000 році компанія Skoda повністю перейшла у володіння Volkswagen.

➡ У 2011 році була представлена ​​оновлена ​​модель Rapid, а в 2014 році їх стали продавати на Європейському ринку.

Офіційний сайт: http://www.skoda-auto.com/en

Основні несправності Skoda

Ремонт Шкода у Львові може обійти стороною, або наздогнати автовласника раптово. У більшості випадків поломки трапляються через довгої експлуатації, під час якої не проводилося техобслуговування, або в разі ДТП. Основні несправності:

  • ➡ електрика — найбільш поширена проблема в даних автомобілях. Зустрічаються помилки роботи подушок безпеки та інші збої в системі.
  • ➡ клімат-контроль — несправність моторчика пічки, яка супроводжується скрипом і свистом.
  • ➡ підвіска — поганий стан доріг згубно позначається на стані підвіски в цілому. Можуть зламатися амортизатори, пружини і сайлент-блоки.
  • Сервіс Skoda

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Skoda у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Шкода телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів