Діагностика двигуна авто у Львові

Діагностика двигуна — перше, про що варто задуматися автовласникам, який скаржиться на втрату потужності і погіршення інших параметрів роботи транспортного засобу. Про діагностика двигунанеобхідність проведення такої процедури в терміновому порядку можуть говорити і підвищена витрата палива, димний вихлоп і інші ознаки. Часто автомобілісти, відкладаючи свій візит в сервіс для проведення комп’ютерної діагностики двигуна, звалюють усі біди на погану якість палива, забуваючи про те, що це погана якість також є причиною, по якій найважливіші системи автомобіля зношуються раніше покладеного терміну і вимагають ремонту. Чи не виконане вчасно технічне обслуговування може бути чревате дуже серйозними наслідками і для авто, і для гаманця його власника

Звертатися за електронною діагностикою двигуна варто лише в ті автосервіси, які мають у своєму розпорядженні усім необхідним сучасним обладнанням та актуальним програмним забезпеченням — тільки в цьому випадку можна розраховувати на бездоганну точність результату. Якість і об’єктивність перевірки залежать не тільки від техніки, яка використовується при цьому, але і від професіоналізму співробітника, який здійснював цей захід.

Діагностика несправностей двигуна може бути як часткової, так і повною. Якщо часткова здійснюється цілеспрямовано, на адресу одного з елементів системи, то повна діагностика передбачає детальне обстеження всього силового агрегату з метою об’єктивної оцінки його стану та виявлення дефектів на будь-якому рівні. Оце служба, які включає в себе повна діагностика двигуна автомобіля:

  • Зовнішній огляд
  • Виявлення причин сторонніх шумів
  • Контроль рівня масла і охолоджуючої рідини
  • Контроль компресії в циліндрах
  • Перевірка системи вентиляції і повітряних фільтрів
  • Перевірка фаз газорозподілу

комп'ютерна діагностика двигунаКомп’ютерна діагностика двигуна за ціною не є дуже дорогим заходом, в той час, як сама вона надійно вбереже вас від зовсім малих витрат на ремонт. Сьогодні на ринок випускаються автомобілі з відмінною конструкцією силового агрегату. Відповідно, перевірка кожного з них відрізняється деякими особливостями, які обов’язково потрібно враховувати.

Наприклад, діагностика інжекторного двигуна передбачає детальне обстеження електронної системи упорскування палива. Велика кількість датчиків, відповідальних системних елементів, параметрів настройки роботи — все це дані, які зможе утримати в голові і застосувати в роботі далеко не кожен фахівець. Співробітники «СТО Авто»  у Львові добре знайомі з двигунами будь-якої специфіки і готові виконати перевірку будь-якого агрегату на високому професійному рівні. Електронна діагностика двигуна зачіпає всі найважливіші системи мотора — від конструкції вприскування до обстеження ланцюга ГРМ, свічок запалювання та інших елементів.

Діагностика дизельного двигуна також володіє певними особливостями. Робочий тиск в циліндрах тут істотно вище, а для коректної роботи агрегату необхідний контроль складу палива. Для даної мети передбачено спеціальне обладнання, яке використовується далеко не в кожному техцентрі.

Особливо складною роботою є діагностика двигуна з турбонадувом. Як правило, поломки тут пов’язані з порушеннями в роботі турбокомпресора, а в ході діагностики детально з’ясовуються причини таких порушень. Така послуга може коштувати до півтори тисячі рублів, що, тим не менш, не йде ні в якій порівняння з вартістю ремонту, в разі, якщо діагностика двигунів автонесправності не будуть усунені своєчасно.

Найпростіший спосіб перевірки — зовнішня або ендоскопічна діагностика двигуна. В цьому випадку фахівець вже за результатами зовнішнього огляду може зробити висновки і причини порушення в роботі. Однак простий така робота буде тільки для досвідченого майстра, добре знайомого з моторами самих різних типів.

Вартість діагностики двигуна

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс (в тому числі зазначені ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість діагностики двигуна змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Послуга Ціна
Діагностика двигуна автомобіля Від 200 грн.
Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів