Ремонт та сервіс Geely у Львові

За останні роки китайські автомобілі зазнали безліч змін і становлять гідну конкуренцію світовим ремонт та сервіс Geelyгігантам автомобілебудування. Причинами підвищеної популярності є значне поліпшення технічних характеристик, а також доступність, функціональні можливості і економічне обслуговування Джилі.

Своєчасно проведене ТО і діагностика може гарантувати досить довгу і безпечну експлуатацію. Автосервіс володіє всім необхідним обладнанням

Про бренд Geely

Діяльність найбільшого в Китаї автоконцерну Geely Group Co. Ltd почалася в 1992 році з випуску скутерів, мотоциклів і комплектуючих при співпраці з Honda. За наступні 10 років було випущено 200 тис. Одиниць техніки. У 1997 році з конвеєра зійшов перший двигун власної розробки. А через рік випущений перший хетчбек.

Офіційним автовиробником компанія стала в 2001 році після отримання ліцензії. Стрімке зростання виробництва і вихід на зовнішній ринок дозволили в 2003 році відправити за кордон першу партію автомобілів.

У 2009 році була придбана Australian DSI Automatic Transmission Company, а в 2010 у власність холдингу перейшла всесвітньо відома шведська компанія Volvo Cars. Сукупність цих подій перетворила Джилі в багатонаціональний бренд, відомий у понад 50 країнах з обсягом продажів понад 600 тис. Автомобілів в рік.

Основні несправності Geely

автосервіс GeelyНедотримання вимог експлуатації, використання низькоякісного палива, їзда по поганих дорогах і інші фактори з часом можуть стати причиною передчасного зносу деталей і агрегатів.

Приводом звернутися в автосервіс Geely є:

  • засмічення інжекторного двигуна;
  • неполадки в системі уприскування;
  • несправність системи запалювання і харчування;
  • поломка ходової частини і силових агрегатів;
  • пошкодження радіатора і т. д.

У перелік послуг, які здійснює СТО Garage, входить діагностика і ремонт автомобілів Geely:

  • Заміна зчеплення: вижимний підшипник, диск, корзина, маховик і т. П.
  • Зняття, установка і перевірка працездатності стартерів і генераторів.
  • Ремонт коробки передач: карданний вал, редуктори, фільтри та інші елементи.
  • Налагодження паливної системи: заміна насоса, чистка бака.
  • Ремонт гальм всіх видів: барабанних, дискових, супортів і т. Д.

Інші види діагностичних і ремонтних робіт. Для деяких видів несправності досить звукових або візуальних симптомів: задимлення, некоректна робота двигуна, посмикування та інші моменти. Але, щоб повернути автомобілю первісну працездатність і вчасно виявити найменші неполадки, необхідна комплексна комп’ютерна діагностика. Її рекомендується проходити при здачі авто в ремонт, не залежно від ступеня ушкоджень або перед обслуговуванням.

Особливості ремонту Geely

Кожна модель має свої особливості. Без спеціальних знань і умінь можна не тільки знизити термін експлуатації, але і замість дрібної поломки отримати додаткові витрати. Через самостійна заміна деталей кузова без необхідного обладнання може порушитися аеродинамічні параметри, збільшитися витрата палива і підвищиться навантаження на вузли і окремі деталі.

Не менш важливо регулярно проводити гарантійне та післягарантійне обслуговування авто, під час якого, при необхідності проводяться такі заходи:

Усунення недоліків елементів живлення пульта, системи кондиціонування, котушки запалювання, аудіосистеми, сигналізації і т. Д.

Заміна або ремонт бризковиків, сальників, приводних ременів, ущільнювачів, датчиків та інших комплектуючих.

Усунення дефектів лакофарбових покриттів і наскрізних корозії на забарвлених металевих поверхнях кузова, які виникають при недотриманні правил експлуатації.

Локальний або капітальний ремонт механічної коробки перемикання передач.

СТО «Гараж» має все необхідне ремонтним обладнанням та інструментами, для того, щоб провести діагностичні і ремонтні заходи будь-якої складності. Заміна деталей відбувається виключно з використанням сертифікованих, оригінальних запчастин.

Дізнатися вартість ремонту і обслуговування автомобілів Geely ви можете на нашому сайті. При зверненні до нас в автосервіс ви отримуєте кваліфіковані послуги, оперативність виконання робіт по цілком адекватним розцінками.

Сервіс Geely

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Geely у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Джилі телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів