Ремонт та сервіс Volvo (Вольво) у Львові

Кожен автомобіль повинен своєчасно проходити технічне обслуговування. Виявивши ремонт та сервіс Volvoнесправність або несправність, знадобиться діагностика і обслуговування Вольво, яку можна здійснити в нашому автосервісі СТО. Фахівці автосервісу при необхідності виконують ремонт автомобілів Volvo у Львові і проводять заміну деталей.

Особливості ремонту Вольво

Більшість моделей цього бренду мають скандинавський стиль і відрізняються від інших машин сучасними системами безпеки. Взагалі цей автомобіль вважається дуже надійним і довговічним. Правда він має якусь особливість, яка відбилася через розробленої системи захисту від бічних ударів. Двері в зв’язку з цим маю незвичайну, специфічну конструкцію, а кузов особливу геометрію. Все це викликає повагою до виробників, ось тільки ця особливість значно ускладнює процес, тому за ремонт Вольво візьмуться не всі.

Про автомобілі Volvo

Aktiebolaget Volvo — шведський автомобільний концерн з виробництва легкових і вантажних авто, двигунів, техніки побутового характеру. Компанія була заснована в 1927 році. У 1928 році вийшов перший вантажний автомобіль.

автосервіс Volvo У 1940-х рр компанія випустила недорогі моделі PV36 і PV51, які моментально припали до смаку автолюбителям. Війна внесла свої корективи в розвиток марки. Випуск легкових авто був налагоджений в післявоєнний час, і лідером продажів стала модель PV44. У 1959 році Вольво стала першим брендом, який включив в систему безпеки триточковий ремінь безпеки.

У 1965 році автомобіль Volvo здобув перемогу в світовому чемпіонаті з ралі.

У період 1990-2000-х рр компанія випустила моделі: Volvo — 850, 960, S40 і V40, C70 Coupe, C70 Cab, V70 Cross Country, V70 2000, S80, S60, XC90.

Сьогодні Вольво позиціонується як автомобільний бренд з випуску елітних, надійних і безпечних авто.

Міжнародний сайт: http://www.volvogroup.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Volvo

Основні несправності Volvo

Перед тим як звернутися в автосервіс по ремонту автомобілів Volvo, автовласники стикаються з наступними несправностями, характерними для цієї марки:

·         вихід з ладу кисневого датчика, акселератора, електрики;

·         швидкий знос підшипників маточини задньої підвіски;

·         вихід з ладу насоса включення повного приводу, несправність кутовий муфти;

·         несправність в роботі заднього приводу (найчастіше трапляється через

·         несвоєчасної заміни масла (кожні 50 тис. Км) і забивання клапанів.

  • Сервіс Volvo

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Volvo у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Вольво телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів