Ремонт коробки МКПП у Львові

Ремонт коробки МКПП автомобіля проводиться не так часто, як це відбувається з автоматом. Висока надійність таких агрегатів дозволяє використовувати їх в важких умовах. Наприклад, комерційна техніка, яка призначена для транспортування важких вантажів, оснащується саме таким типом трансмісії. До того ж, механіка не вимагає такого частого обслуговування. Звичайно, зчеплення, а часто і маховик є розхідником, ціна якого досить висока. Але, при правильному використанні, такі механізми здатні працювати до 100 тисяч кілометрів. Однак, жоден агрегат не здатний працювати вічно, тому поломки МКПП також зустрічаються. Найчастіше вони викликані серйозними навантаженнями або неякісним обслуговуванням.

Призначення механізму

ДВЗ транспортного засобу виробляє енергію, постійно спалюючи паливо. Її необхідно перенаправити на колеса, щоб змусити автомобіль рухатися. Для цієї мети в системі трансмісії встановлена ​​коробка передач. Саме її первинний вал сполучається через зчеплення з колінчастим валом. Отримуючи крутний момент, КПП пропускає його крізь шестерні обраної передачі і транспортує на приводи. Так як в кожному автомобілі встановлено кілька швидкостей, вдається досягти оптимальної кількості оборотів мотора щодо швидкості пересування машини.

Відмінною особливістю МКПП є перемикання швидкостей в ручному режимі. Тобто, водій повинен, перш за все, перервати зв’язок клонували і КПП шляхом натискання на педаль зчеплення. Далі необхідно вибрати оптимальну передачу, переключивши важіль в потрібне положення і відпустити зчеплення, відновлюючи транспонування енергії. Дії необхідно здійснювати швидко, але плавно. Тому, щоб керувати автомобілем з МКПП, потрібно більше навичок, ніж для пересування на машині з автоматом.

Етапи ремонту МКПП

Ремонт коробки МКПП авто у Львові починається з діагностики. Відзначимо, що така поширена проблема, як знос зчеплення, не є поломкою. Це природний процес, уникнути якого не вдасться. Після проведення перевірки майстром може бути винесено попередній діагноз. На жаль, часом, для того, щоб докопатися до справжньої причини несправності, необхідно дефектувати агрегат.

Основні етапи:

 • Злив мастильного матеріалу
 • відключення проводки
 • від’єднання валів
 • демонтаж КПП
 • демонтаж зчеплення
 • дефектовка агрегату
 • промивання
 • заміна зношених елементів новими
 • збірка
 • установка і підключення
 • заправка нового масла

Не варто проводити ремонтні роботи в недійних майстеренях. Кустарні методики відновлення дадуть лише короткочасний ефект.

Де зробити якісний ремонт коробки МКПП?

Щоб зробити ремонт коробки МКПП  потрібна допомога справжніх фахівців. Тільки досвідчений сервіс, який має великий стаж роботи, здатний виконати необхідні операції, з дотриманням всіх технологічних норми. За висококваліфікованою допомогою Ви можете звернутися в «СТО Авто», розташований у Львові. Цей сервіс має велику кількість позитивних відгуків задоволених клієнтів, одним з яких можете стати і Ви.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів