Професійний ремонт і заміна порогів авто

Найбільш «страждаючими» частинами кузова авто є пороги, які втрачають колишні якості через механічні пошкодження, бою дорожнім щебенем, удару об бордюр і т.д. При ремонт порогів авто у Львовісильному псуванню і викривленні металу, викривленні геометрії доцільна заміна порогів, яка швидко виконується фахівцями нашого автосервісу.

Ми робимо заміну окремих елементів кузова, будь-яких типів порогів (прикручених або скріплених зварюванням) на вітчизняних авто і іномарках. В комплекс робіт входить:

  • демонтаж елементів кузова;
  • підбір по VIN, марці, моделі авто «рідних» порогів (тільки оригінали або якісна альтернатива);
  • підбір кольору і відтінку (використовуємо фарби, лаки тільки перевірених фірм);
  • фарбування деталей у власному цеху.

Ціни на заміну порогів автомобіля у Львові

заміна порогів авто у ЛьвовіРозмір винагороди за послуги визначається в автосервісі після огляду, визначення ступеня пошкодження і обсягу робіт. Іноді складність роботи полягає саме в демонтажі порога, якщо раніше на нього припав сильний удар. Для зняття може знадобитися витягування стапелями, зріз або висвердлювання частин. Розрахована майстром ціна гарантовано не зміниться, але може бути менше на 5%, якщо приїхати за попереднім дзвінком.

Завдяки сучасному обладнанню автосервісу і досвідченим фахівцям у нас сама адекватна вартість заміни порогів у Львові при високих показниках якості виконаної роботи. Гарантія на послугу підтверджує майстерність виконавців і наш серйозний підхід до справи.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів