Полірування кузова авто у Львові

Професійне полірування авто, ціна якого невисока, допоможе усунути дрібні дефекти на поверхні кузова і надати йому чудовий зовнішній вигляд. Автосервіс надає комплекс послуг полірування кузова авто у Львовіпо відновленню деталей кузова.

Якісне полірування авто займає чимало часу. При цьому повинні використовуватися найкращі пасти і сучасні інструменти. Тож не дивно, що вартість полірування автомобіля не може бути занадто низькою. На неї впливають різні параметри, в деяких випадках різниця може перевищувати 30%.

Що визначає вартість полірування кузова автомобіля

Перший етап — це мийка автомобіля, вона здійснюється при виконанні абразивного або захисного полірування. Якщо на поверхні кузова залишиться пил та інші дрібні елементи, він буде дряпатися. Чим брудніше деталі, тим вище може бути вартість мийки.

Наступний параметр, який впливає на ціну полірування кузова, його тип. Абразивна обробка коштує дорожче, ніж захисна. На вартість полірування кузова автомобіля також впливає засіб, який буде використовуватися. У своїй роботі ми застосовуємо склади від відомих світових виробників, які дозволяють гарантувати високу якість виконання робіт.

До складу полірувальних паст можуть входити такі компоненти:

  • тефлон;
  • віск;
  • силікон;
  • синтетичні речовини.

поліровка кузова авто ЛьвівВід типу полірування складу буде залежати насиченість кольору кузова, а також термін експлуатації захисної плівки. Так, поліролі на восковій основі мають самий мінімальний термін служби. За показниками довговічності одними з кращих вважаються синтетичні матеріали, тому при їх використанні ціна полірування машини буде вищою.

Інші параметри, що впливають на ціноутворення

При абразивному поліруванню активно використовуються наждакові кола, які допомагають ефективно видалити видимі потертості. Вартість витратних матеріалів невисока, проте цей процес досить трудомісткий і призводить до підвищення вартості послуг.

Абразивне полірування підбирають під використовуване на кузові лакофарбове покриття. З підвищенням його твердості ускладнюється робота. Абразивні поліролі призначені для нанесення на покриття різної твердості. Чим вище показник, тим дорожче коштує матеріал.

Вартість відновлювальної поліровки автомобіля додатково залежить від марки транспортного засобу. Якщо авто преміум-сегмента, тоді його ЛКП відрізняється високою міцністю. Для таких машин не кожна поліроль підійде. Це поясню, чому ціна полірування авто високого класу вище, ніж більш бюджетних транспортних засобів.

Фарбувальний центр виконує комплекс послуг по відновленню, фарбування і полірування кузовів авто. Звертайтеся! Наші ціни на полірування автомобіля приємно Вас здивують. Ми допоможемо отримати міцне захисне покриття, яке додасть поверхні авто особливого блиску і шику!

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів