Діагностика гальмівної системи авто у Львові

Діагностика гальмівної системи автомобіля повинна проводитися регулярно, оскільки ця процедура спрямована на виявлення неполадок в роботі важливих механізмів. Навіть якщо діагностика гальмівної системи автоводія не нічого не турбує, така операція дозволить виявити дефекти, що знаходяться на ранній стадії розвитку. Отже, ризик потрапляння в неприємну ситуацію істотно знижується, як і ціна ремонтних робіт. До того ж, на сьогоднішній день ще не всі автомобілі обладнані датчиком зносу гальмівних колодок. Також далеко не всі автомобілісти здатні самостійно відслідковувати стан цих елементів. Тому варто регулярно замовляти таку послугу у досвідчених сервісів. Відзначимо, що висока вироблення цих елементів призводить до істотного погіршення роботи системи.

Компоненти вузла

Гальмівна система складається з великої кількості пов’язаних між собою пристроїв. Їх чітке взаємодія призводить до швидкої зупинки транспортного засобу на вимогу водія. Це дозволить автомобілісту швидко реагувати на зміни дорожнього руху, скинувши швидкість. Звичайно, потужні гальма встановлюються на потужні автомобілі, однак це не означає, що бюджетний автомобіль не повинен швидко зупинятися. Хороші витратні матеріали здатні забезпечити високі показники навіть на недорогий машині.

Коли водій натискає на педаль, в магістралі утворюється тиск,  що транспортується до супорта. З його допомогою поршень штовхає колодки до диска, викликаючи їх зіткнення. Що виникає тертя змушує автомобіль зупинитися. Відзначимо, що рідина також потребує періодичної заміни. Справа в тому, що вона гігроскопічна, тому при великій концентрації води в складі, на високих температурах вона просто-напросто закипає, не дозволяючи системі працювати належним чином.

Ціни на діагностику гальмівної системи

Послуга Ціна
Діагностика гальмівної системи авто Від 200грн.

Як проводиться діагностика гальмівної системи

Діагностика гальмівної системи авто вимагає наявності підйомника, досвідченого фахівця та комп’ютерного обладнання. Останнє необхідно для виявлення я неполадок в ABS. діагностика гальмівної системи авто у ЛьвовіПроцесом роботи структури керує електроніка, а інформацію зчитують датчики, які встановлюються в безпосередній близькості від коліс. Її неправильне функціонування також негативно відіб’ється на безпеці пересування.

Діагностика гальмівної системи поділяється на декілька етапів:

  • Перевірка стану колодок
  • Оцінка зносу дисків
  • Комп’ютерна діагностика
  • Перевірка рівня гальмівної рідини
  • Огляд на предмет наявності течі
  • Перевірка роботи супортів

Якщо була виявлена ​​велика вироблення компонентів, не затягуйте з заміною. Інакше Ви можете опинитися за кермом автомобіля, у якого не працюють гальма.

Вибір сервісу для діагностики гальм у Львові

Діагностика гальмівної системи повинна проводитися досвідченими фахівцями. Для цього по потрібно знайти надійний сервіс, а  то не така проста задача навіть у Львові. Наприклад, співробітники «СТО Авто» здатні швидко і якісно виконати необхідні процедури, а також дати рекомендації по ремонту.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів