Заміна свічок накалу у Львові

Заміна свічок накалу – це непроста операція, яка актуальна для дизельних моделей автомобілів. Незважаючи на те, що ці елементи працюють не завжди (на відміну від свічок заміна свічок запалюваннязапалювання, встановлених на бензинових транспортних засобах), їх термін служби обмежений. Однак він досить тривалий – в середньому такі свічки служать 60-70 тисяч кілометрів. Відзначимо, що, в порівнянні з компонентами системи запалювання, ціна таких деталей істотно вище. Найбільш актуальним є питання про працездатність свічок накалу перед зимою. У мороз дизель при непрацюючих свічках завести буде практично неможливо. Перевірка може здійснюватися як при демонтованні форсунки (визначається нагрів елемента), так і з використанням мультиметра. На багатьох сучасних моделях при виході свічки з ладу з’являється відповідна індикація.

Призначення

У бензиновому ДВЗ свічки відповідають за утворення іскри, яка дозволяє займатися паливно-повітряній суміші. Принцип роботи дизельної силової установки дещо відрізняється – тут паливо розпорошується в нагріту від тиску повітряну масу. Тобто, для старту бензинового мотора необхідна іскра, а для дизельного – певна температура камери згоряння, оскільки він запалюється вкрай неохоче. Для полегшення запуску ДВЗ в холодну пору року встановлюються спеціальні елементи – свічки розжарювання, які підігрівають циліндри, готуючи мотор до пуску. На приладовій панелі в цей час з’являється логотип – спіраль, яка гасне в той момент, коли камера згоряння досить прогріта.

Як і у випадку з бензиновими силовими установками, на кожен циліндр в дизельному двигуні доводиться по свічці. Відзначимо, що при несправності навіть одного елемента легкого пуску і впевненої роботи холодного ДВЗ чекати не варто. Тому, природно, здійснюється заміна всіх елементів відразу. В іншому випадку толку від такого заходу не буде.

Як виконується заміна свічок накалу?

заміна свічок накалуЗаміна свічок накалу автомобіля – більш трудомістка і складна робота, ніж у випадку зі свічками запалювання. По-перше, ці елементи розташовані не так зручно, тому для демонтажу нерідко доводиться позбуватися від частини навісного обладнання. По-друге – деталі нерідко «прикипають» до посадкового місця. Однак прикладати зайві зусилля не варто – є ймовірність облому свічки. Тобто, частина елемента залишиться в камері згоряння. Природно, для його виїмки потрібно складні маніпуляції, аж до дефектації мотора.

Розглянемо основні етапи:

  • Демонтаж навісного обладнання;
  • відключення живлення;
  • видалення свічок;
  • Очищення посадочних місць;
  • установка нових свічок;
  • підключення.

Якщо Ви не впевнені в своїх силах – краще доручити таку роботу, як заміна свічок накалу у Львові грамотним фахівцям. Спроба заощадити може обернутися дуже серйозними проблемами.

Вартість заміни свічок запалювання

Послуга Ціна
Заміна свічок запалювання Від 100 грн.

Куди звернутися?

Заміна свічок накалу авто, як уже згадувалося вище процес досить непростий, його слід доручити професіоналам. Відзначимо, що операція проводиться не так часто, тому вона не стане ударом по Вашому гаманцю. Рекомендуємо скористатися послугами майстрів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб вирішувати подібні завдання в найкоротші терміни і з гарантією якості. Також необхідні запчастини Ви зможете придбати на місці.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів