Ремонт Cadillac у Львові

Для володарів автомобіля марки Cadillac СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс cadillacНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по українським дорогам. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Cadillac, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Рекомендації по ремонту Cadillac

ремонт каділакСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Cadillac, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Cadillac — американська автомобільна марка класу «люкс». Входить до складу General Motors. Спеціалізується на випуску елітних легкових авто. Заснована в 1902 році. Штаб-квартира розташовується в Детройті.

У 1903 році випущений перший автомобіль моделі «А». У 1908 році компанія увійшла до складу General Motors. У 1912 році був впроваджений електричний стартер.

У 1941 році була представлена ​​перша модель на автоматичної гідравлічної підвісці.

У 1949 році випущена модель з двигуном V8, яка стала найпотужнішою представницею автомобільного ринку США.

У 1964 році з конвеєра зійшов 3-х мільйонний автомобіль. 60-70-і рр ознаменувалися введенням ряду технічних нововведень: автоматичне регулювання температури повітря, гальмівна система Track Master, більш економічні двигуни.

За період 1990-2000-х рр під маркою вийшли моделі: Eldorado, Seville, Fleetwood Brougham, Seville STS, Eldorado Touring Coupe і DeVille Concour, d’Elegance, Catera, Escalade, Escalade II.

Сьогодні Cadillac позиціонується як марка легкових автомобілів з високим рівнем технічного оснащення, багатою комплектацією системи безпеки і ексклюзивним дизайном екстер’єру та інтер’єру.

Міжнародний сайт: http://www.cadillac.com/

Сервіс Cadillac

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Cadillac у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Кадилак телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів