Діагностика АКПП у Львові

Автоматична коробка перемикання передач давно не є інноваційним нововведенням, оскільки величезна кількість сучасних автомобілів оснащуються АКПП. Безумовно, автоматична трансмісія якісно відрізняється від механіки: характеризується практичністю, зносостійкістю і довговічністю володіє серйозними конкурентними перевагами, необхідними для ефективного управління транспортним засобом.

Будь-яка конструкція або агрегат з часом зношуються і ламаються; не оминула сумна доля навіть АКПП. Автовласник, вчасно помітивши поломку, без сумнівів повинен терміново усунути несправність. Безумовно, послуги з відновлення заводської функціональності вузлів, систем і механізмів надаються різними станціями технічного обслуговування. Однак, якщо Ви шукайте дійсно кваліфікованих і відповідальних фахівців для діагностики АКПП, рекомендуємо відвідати майстерні нашого автосервісу «СТО Авто» (знаходяться у Львові, мають вигідне територіальне розташування).

Діагностика АКПП в автосервісі «СТО Авто»

Компетентні майстра оперативно і якісно лагодять зношені деталі, проводять профілактику поширених несправностей або встановлюють нові агрегати, відповідно до загальноприйнятих правил і порад провідних експертів галузі. Обов’язково дотримуються правила техніки безпеки. Додатковою перевагою залучення майстрів автосервісу «СТО Авто» є доступна ціна послуг і надання гарантії на комплекс виконаних операцій.

Допитливий автомобіліст захоче самостійно проаналізувати стан АКПП і спробує усунути поломку. Зверніть увагу, некомпетентна діагностика АКПП і невмілий ремонт вузлів транспортного засобу досить часто стають причиною серйозних проблем, фізичних травм і матеріальних витрат. Будь ласка, не намагайтеся самостійно відновити функціональність автомобіля, оскільки відсутність досвіду, кваліфікації та профільних знань тільки погіршить ситуацію, і ціна ремонту трансмісії суттєво зросте.

Спочатку, по прибуттю машини на СТО, механік візуально оцінить стан АКПП. При виявленні зовнішніх дефектів, подальше тестування коробки буде недоцільним, оскільки купити нову виявиться набагато рентабельніше, ніж здійснювати дорогий ремонт зношеного вузла. При відсутності зовнішніх пошкоджень, фахівці автосервісу проведуть додаткові перевірки. Діагностика АКПП, крім візуального огляду, включає:

  • визначення рівня і якість масла;
  • заміри тиску і безпосередній тест-драйв;
  • програмний аналіз стану трансмісії.

Проведення діагностики АКПП професіоналами

Якщо комп’ютерні тести вказують на відхилення, виконується демонтаж коробки для ефективного усунення несправностей. Вартість ремонту АКПП варіюється і залежить від трудомісткості робіт. Механіки «СТО Авто» здійснюють мрію автовласника — діагностика АКПП у Львові дешево обходиться, швидко виконується, не доставляє клопоту.

Система функціонування автосервісу працює злагоджено, завдяки сучасним технологіям і досвідченому персоналу (менеджера, механіки, закупівельники). Захоплені відгуки клієнтів є бездоганним підтвердженням вищесказаного, оскільки діагностика АКПП недорого проводиться кращими експертами галузі.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс (в тому числі зазначені ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів