Заміна фільтрів авто

При уявній простоті, фільтри — одні з найважливіших елементів, що сприяють продуктивній роботі більшості функціональних систем автомобіля. Те, наскільки надійно і безперебійно функціонує ваш автомобіль, багато в чому визначається чистотою фільтрів і своєчасно проведеній їх заміною. Наприклад, заміна паливного фільтра проводиться для того, щоб в заміна фільтрів львівмотор автомобіля потрапляло виключно чисте паливо — гарант продуктивної роботи двигуна. Якщо фільтр забруднений і вчасно не замінений новим, в мотор, разом з пальним, будуть потрапляти піщинки. Накопичення їх, раз по раз, сильно знизить експлуатаційні характеристики двигуна. Тому заміна фільтрів у Львові повинна здійснюватися регулярно, при проходженні техобслуговування. Масляний фільтр виконує функцію очищення змазує рідини в моторі.

Тому якість мастила визначається в першу чергу тим, чи виконана заміна масляного фільтра. Зазвичай її здійснюють разом із заміною масла — два рази на рік, при підготовці транспортного засобу до нового сезону. Аналогічну роль відіграє при продовженні життєздатності трансмісії заміна фільтра АКПП. Крім очищення масла, для безперебійної роботи двигуна потрібна також якісно виконана очищення повітря. Це завдання покладається на ще один тип фільтрів — повітряний. Повітряний фільтр по ціні цілком доступна, її також необхідно здійснювати регулярно, адже з елементами, що визначають роботу головного силового агрегату авто жартувати дуже небезпечно.

замінити фільтри автомобіляЩе один елемент, що фільтрує визначає чистоту повітряних мас потрапляють в салон автомобіля. У більшості автомобілів такий фільтр виконаний з використанням вугілля. Заміна салонного фільтра — прямий обов’язок автовласника, який піклується про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких. При бажанні і мінімальних технічних навичках зробити заміну вугільного фільтра можна самостійно.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс (в тому числі зазначені ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Послуга Ціна
Заміна масляного фільтра Від 50 грн.
Заміна повітряного фільтра двигуна Від 50 грн.
Заміна повітряного фільтра салону Від 50 грн.
Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів