Заміна масла в АКПП (автоматичній коробці передач)

Автоматичні коробки перемикання передач сьогодні встановлюються на автомобілі всіх провідних світових виробників. Вони забезпечують зручність в управлінні і економію палива. заміна масла акппОднак не можна забувати, що «автомат» є досить вимогливим в обслуговуванні агрегатом.

Автосервісом «СТО Авто» у Львові якісно і недорого виконується заміна масла в АКПП. Наші кваліфіковані майстри зроблять цю операцію з максимальною оперативністю, про що свідчать численні позитивні відгуки клієнтів.

Заміна масла в АКПП у Львові — запорука тривалої служби коробки

Міняти трансмісійне масло необхідно в будь-якій сучасній автоматичній коробці. Сьогодні досить часто можна зустріти так звані обслуговуються «автомати». Однак наш багаторічний досвід говорить про те, що і для них заміна масла в автоматичній коробці передач є абсолютно необхідною процедурою. Це дозволяє значно продовжити термін служби агрегату.

В процесі експлуатації якість трансмісійної рідини погіршується. Вона забруднюється продуктами зносу і горіння фрикційних дисків, продуктами зносу ущільнювачів і інших елементів. Основними ознаками забруднення можна назвати:

  • зміна кольору трансмісійної рідини;
  • поява запаху гару;
  • зміна консистенції масла (рідина стає густою і неоднорідною).

При таких ознаках заміна масла в АКПП повинна виконуватися терміново — це обійдеться набагато дешевше, в порівнянні з дорогим ремонтом коробки. Як показує практика, значна частина серйозних поломок «автомата» пов’язана саме з низькою якістю трансмісійної рідини і її своєчасна заміна. В результаті забруднення погіршуються змащувальні властивості рідини, забивається гідроблок, насос та інші елементи системи.

Однак якщо Ви хочете дійсно продовжити термін служби агрегату, то чекати появи тривожних симптомів не варто. Необхідно регулярно міняти рідину. Вартість заміни масла в АКПП заміна масла в автоматичній коробці передачв нашому автосервісі невисока, порівняно з витратами, якими може загрожувати нехтування цією вимогою. Періодичність виконання даної процедури залежить від марки і моделі автомобіля, що обслуговується, а також від умов його експлуатації.

Для машин більшості провідних виробників відповідно до сервісними регламентами передбачається заміна масла в АКПП кожні 50-60 тисяч кілометрів пробігу. Спільно з рідиною також рекомендується обов’язково міняти фільтр і прокладки. Дотримання цих рекомендацій дозволяє значно збільшити експлуатаційний ресурс автоматичної коробки передач. Також дуже важливо купити якісну трансмісійну рідина, що Ви зможете зробити безпосередньо в нашому сервісі.

Фахівцями автосервісу «СТО Авто» може бути запропонована заміна масла в АКПП як часткова, так і повна. Такий поділ пояснюється тим, що при простому зливі рідини її частина залишається в гідротрансформаторі. Повна заміна виконується на спеціальному обладнанні, що дозволяє видалити з системи всі старе масло, промити всі масляні канали. Це більш дорога і тривала процедура, тому більш часто замовляється неповна заміна масла в автоматичній коробці передач, ціна якої є більш доступною. У будь-якому випадку ми гарантуємо високий професіоналізм та якість виконання робіт.

Вартість заміни масла в АКПП

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс (в тому числі зазначені ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Послуга Ціна
Заміна масла МКПП Від 200 грн.
Заміна масла АКПП (автоматична коробка передач) Від 400 грн.

Повна заміна масла в АКПП на професійному устаткуванні

Якість масла є одним з визначальних моментів для працездатності агрегату і ефективності його експлуатації. Тому заміна трансмісійної рідини — це основний вид технічного обслуговування коробки. Повна заміна масла в АКПП повинна виконуватися з різною періодичністю для різних моделей. В середньому оптимальним моментом для заміни є досягнення автомобілем пробігу у 50-60 тис. кілометрів.

Основною проблемою при заміні є неможливість повного зливу трансмісійної рідини. У зв’язку з цим в «ручному» режимі замінити масло на 100 неможливо, оскільки його певна частина (до 40 залишається в гидротрансформаторе. Повна заміна масла в АКПП вимагає використання спеціального устаткування, тому і ціна цієї операції буде дещо вищий. Проте оновлення трансмісійної рідини на 100 ает максимальний ефект для працездатності і продовження терміну служби автоматичної коробки.

Враховуючи значну вартість ремонту при серйозних несправностях автомата, повна заміна масла в АКПП обходиться порівняно дешево. Виконується ця операція шляхом підключення автоматичної коробки перемикання передач до спеціального апарату за допомогою шлангів. Після цього при заведеному двигуні апарат включається і нагнітає нова масла в систему, витісняючи відпрацьовану рідину.

В процесі заміни фахівець контролює колір зливаної рідини через спеціальне технологічне віконце. Коли рідина приймає потрібний колір, це сигналізує про повне її оновлення. Витрата масла при заміні цим методом може складати близько 10-12 літрів залежно від моделі автомобіля і використовуваної коробки.

Завдяки передовим характеристикам використовуваного в нашому сервісі устаткування повна заміна масла в АКПП може виконуватися терміново і з порівняно невеликими витратами. Основні переваги цього методу :

повне оновлення складу трансмісійної рідини в системі, що дозволяє поліпшити умови роботи коробки-автомата;

скорочення втрат в гидротрансформаторе знижує витрату палива;

поліпшення роботи автоматичної коробки передач.

При виконанні заміни у такий спосіб у складі експлуатованої рідини в автоматичній коробці передач відсутня стара відпрацьована масла. Це дає можливість максимально продовжити термін експлуатації агрегату і запобігти його поломкам. При цьому обов’язково повинно використовуватися тільки фірмове високоякісне масло, рекомендована автовиробником. Купити таку рідину Ви можете безпосередньо в «Сто Авто» у Львові. Наші фахівці підберуть для Вашого автомобіля оптимальну марку масла і з максимальною оперативністю замінять його.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів