Видалення вм’ятин без покраски — PDR

Наш автосервіс надає послуги по відновленню пошкоджених деталей кузова автомобіля без необхідності фарбувати ділянки з дефектом. Ми гарантуємо, що робота буде виконана за видалення вмятин без покраскинайкоротші терміни, так як цінуємо Ваш час. Крім того, Вас порадують наші ціни і екологічність даного виду робіт.

Де застосовується технологія беспокрасочного видалення вм’ятин?

Перш за все, pdr ремонт вм’ятин дозволяє повністю видалити їх на кузові автомобіля, і якщо раніше pdr видалення вм’ятин на авто без фарбування було розраховане тільки для незначних дефектів, то тепер представляється можливим усунути навіть складні і великі несправності поверхні автомобіля:

  • на двері;
  • на капоті;
  • на кузові;
  • На даху;
  • на бампері.

Очевидно, що з такою складною роботою може впоратися тільки професіонал, тому в нашій компанії працюють тільки майстри своєї справи, що дає нашим клієнтам впевненість в якості виконаної роботи.

В наші дні методика видалення вм’ятин без фарбування розвивається і набуває визнання у багатьох автовласників завдяки своїй порівняно низькій вартості і практичності.

Видалення вм'ятин без фарбуванняБагато клієнтів визнають, що важливою перевагою PDR є збереження оригінальної забарвлення автомобіля. Цей метод часто використовують продавці машин, так як знають, що при продажу заводське лакофарбове покриття виграє у ідеально пофарбованого автомобіля, що пройшов ремонт.

Як оцінити вартість виправлення вм’ятин без фарбування

Розрахунок вартості на видалення вм’ятин на автомобілі без фарбування в першу чергу залежить від розміру пошкодження. Всі пошкодження діляться на два типи — невеликі (не більше площі пачки сигарети) і великі (що утворилися при аваріях і в інших ситуаціях).

Слід пам’ятати, що відновити вм’ятини даними способом можна, тільки якщо заводська фарба на авто не пошкоджена. В іншому випадку поверхня деталі доведеться перефарбовувати.

Відновлення невеликий вм’ятини буде коштувати в кілька разів нижче відновлення традиційним способом. Якщо ж вм’ятина дуже велика, пошкоджена майже вся деталь цілком, на pdr ціни будуть вище, але вони ніколи не зрівняються з традиційним відновленням і заміною статусу на «фарбовану». Вартість виправлення великих вм’ятин може оцінити тільки майстер при особистому огляді.

На ціну може вплинути тип вм’ятини: якщо вона гостра, складність і тривалість роботи збільшується, у зв’язку з чим збільшується і вартість. Місцезнаходження вм’ятини також PDR Видалення вм'ятин без покраскинакладає свій відбиток на вартість роботи.

Ціни на pdr збільшуються, якщо:

  • вм’ятина потрапила на ребро або під підсилювач;
  • не маєте доступу з внутрішньої сторони деталі;
  • деталь виконана з алюмінію і т.д.

Для того, щоб вразити Вас вражаючими результатами і забезпечити високу якість ремонту необхідно довірити таку роботу висококваліфікованому фахівцеві. Однак навіть найкращі майстри іноді не в силах виправити дефект, якщо при пошкодженні відбулося дуже сильне розтягнення металу або порушилася цілісність лакофарбового покриття. Щоб зрозуміти, чи має сенс робити Paintless Dent Repair, Вам необхідно показати автомобіль нашому фахівцеві, щоб він міг оглянути машину і надати інформацію про можливості, часу проведення та вартості робіт. Щоб дізнатися точну ціну, запишіться на попередню консультацію, зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах. Послуга попередньої діагностики надається безкоштовно.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів