Ремонт електрики авто у Львові

Ремонт електрики автомобіля — це складні процедури, спрямовані на відновлення штатного функціонування обладнання транспортного засобу. Відзначимо, що стан бортової мережі Автоелектриквпливає на працездатність всіх агрегатів, в тому числі і ДВС. Недосвідченим автолюбителям може здатися, що, якщо механізм працює за рахунок спалювання палива, то електрика йому не потрібна. Однак, це не так. Силова установка має велику кількість допоміжного обладнання, яке бере участь в процесі його функціонування. Тому, вихід з ладу, наприклад генератора, спричинить за собою неможливість експлуатувати автомобіль. Отже, за станом таких пристроїв слід пильно стежити, а також усувати дефекти в терміновому порядку.

Наш автоелектрик допоможе Вам вирішити проблеми з електрообладнянням авто у найкоротші терміни і за найнижчими цінами у Львові.

Електрообладнання автомобіля

Для того щоб автомобіль відповідав вимогам сучасного покупця, він повинен мати в арсеналі велику кількість пристроїв. Наприклад, навіть

ремонт автоелектрики

бюджетні моделі не обходяться без кондиціонера. Хоча, ще 15 років тому така функція була доступна далеко не всім новим машинам. Навіть такі корисні дрібниці, як підігрів рульового колеса, сьогодні перекочували з преміального сегмента на автомобілі декількома класами нижче. Відзначимо, що далеко не всі потенційні покупці дивляться в першу чергу на потужність двигуна і кількість кінських сил.

Для забезпечення харчування мережі працює генератор, а також акумуляторна батарея. Також потрібна безперебійна подача енергії, за що відповідає наявність розгалуженої мережі проводів, що пролягає під обшивкою салону. Проблеми, найчастіше, виникають через попадання вологи і, як наслідок, починається гниття. Наприклад, при розгерметизації фари або ліхтаря, вода і бруд, яка потрапляє всередину, призводять до замикань, які негативно позначаються і на інших елементах, підключених до мережі.

Ціни на ремонт автоелектрики

Послуга Ціна
Комп’ютерна діагностика 240 грн.
Адаптація двигуна 240 грн.
Адаптація АКПП 190 грн.
Видалення EGR або сажового фільтра від 2500 грн.
Заміна свічок запалювання від 90 грн.
Регенерація сажового фільтра 450 грн.
Встановлення ксенону від 550 грн.
Ремонт електропроводки від 390 грн.
Заміна котушки запалення від 90 грн.
Заміна авто лампочки від 40 грн.
Встановлення системи парктроніків від 990 грн.
ЧІП тюнинг від 2990 грн.
Встановлення сигналізації від 990 грн.
Корегування одометра від 490 грн.
Пере прошивка ключа або іммобілайзера від 1990 грн.
Зняття та установка акумулятора від 90 грн.

Ремонт автоелектрики авто

Ремонт автоелектрики авто ускладнюється пошуками проблеми, яка, на жаль, далеко не завжди очевидна. Для здійснення заходів потрібен грамотний електрик. В іншому випадку є ризик витратити велику кількість часу і грошових коштів даремно. Відзначимо, що багато недосвідчених сервісів радять міняти блоки управління або будь-які елементи оснащення, вважаючи, що проблема полягає саме в пристрої. Але, якщо стався обрив проводки, то всі ці операції не приведуть до належного результату.

Ремонт електрики авто у Львові проходить у декілька етапів:

  • Діагностика напруги в мережі
  • Перевірка АКБ
  • Перевірка запобіжників
  • Перевірка блоку реле
  • Пошук обривів проводки
  • Відновлення цілісності ланцюга

Кращий автоелектрик у ЛьвовіЯкщо виявлені дефекти штекерів або інших елементів подібного типу, то необхідно провести заміну. Такі деталі не піддаються ремонту.

Де зробити якісний ремонт автоелектрики авто у Львові?

Ремонт електрики кустарними методами може бути небезпечним. Невмілі дії по відновленню можуть призвести до замикання, і, як наслідок — займання. Тому, вибираючи сервіс, необхідно бути впевненим, що в штаті працюють кваліфіковані співробітники. Наприклад, Ви можете звернутися в автосервіс «Сто Авто», що розташований у Львові. Звичайно, ціна ремонту автоелектрики буде сильно залежати від складності поломки, однак, в будь-якому випадку буде гарантовано якість виконаних операцій нашим автоелектриком.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів