Ремонт Chevrolet

Для володарів автомобіля марки Chevrolet СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс chevroletНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по білоруським дорогах. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Chevrolet, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

СТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Chevrolet, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Chevrolet — американська автомобільна марка авто, яка є підрозділом найбільшого концерну General Motors. Компанія була утворена в 1911 році.

Першим автомобілем став седан Classic Six. Він не користувався попитом через свою непомірно високу вартість в 2500 доларів.

Наступними моделями стали Baby Grand і Royal Mail, які були набагато простіше і дешевше. Популярність бренду принесла модель Chevrolet-490, яка з’явилася в 1916 році.

У 1923 році розроблений автомобіль на двигуні з повітряним охолодженням. У 1929 році компанія презентувала однорядний двигун з 6-ю циліндрами. Він встановлювався на автомобілі до 1984 року. У 1934-му компанія Chevrolet стала першою, хто оснастив автомобіль незалежною передньою підвіскою.

У 1950 році на автомобілі вперше була встановлена ​​АКПП.

У період 1950-1970-х рр компанія випустила моделі: Corvette (3.8л V8), Biscayne, Bel Air, Impala, Corvair, Chevi 11, Chevelle, Malibu, спортивну версію Camaro, Monte Carlo, Vega, Monza, Sitation (передній привід ).

У 1980-90-х рр презентовані автомобілі Chevrolet: Cavallier, USA Metro, USA Prizm, USA Alero, Blazer.

Сьогодні особливою популярністю користуються універсали Blazer і Venture.

До кінця 2015 року концерн General Motors планує припинити поставки автомобілів Chevrolet на європейський ринок. Це пов’язано з тим, що він бажає просувати тут Opel і Vauxhall.

Міжнародний сайт: http://www.chevrolet.com/

Офіційний сайт в Білорусі: http://www.chevrolet.by/

Сервіс Chevrolet

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Chevrolet у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Шевроле телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів