Ремонт електрообладнання авто

Кожен автомобіль, незалежно від його марки і моделі, оснащений певним набором електричних приладів для вирішення різних функціональних завдань. Електричне обладнання — ремонт електрообладнаня автоце цілий ікомплекс різних приладів, які використовуються для освітлення, опалення, кондиціонування автомобіля і інших важливих функцій, що забезпечують не тільки комфорт водія і пасажирів, а й здатність автомобіля безперебійно функціонувати. Як і будь-які технічні рішення, електрика може періодично виходити з ладу в силу самих різних причин. Ремонт електрики — робота складна і копітка, яка вимагає серйозної технічної підготовки і великого досвіду. Зважаючи на високу складності даних приладів, самостійно виконати ремонт електрообладнання рідко представляється можливим. До того ж, без подібного обладнання автомобіль не може повноцінно функціонувати, тому в разі виникнення несправностей, обслуговування і ремонт електрообладнання повинні бути зроблені негайно.

Якщо автовласник слабо орієнтується в технічних питаннях, не варто братися за ремонт електрообладнання автомобілів самостійно. У конструкції сучасних транспортних засобів використовується все більшу кількість електричних приладів, які істотно підвищують експлуатаційні характеристики авто, і, відповідно, ускладнюють його обслуговування. Як показує практика, при акуратному використанні і ремонт електрообладнаня автомобілядбайливе ставлення ремонт основних засобів проводки потрібно рідко. Однак, якщо така необхідність все-таки виникла, слід гранично відповідально підійти до цього питання. Неграмотне звернення і спроби ремонту електрики автомобіля власними силами без необхідних знань, в кращому випадку ні до чого не приведуть, в гіршому — серйозно зашкодять транспортному засобу.

Система запалювання, стартер, генератор, система уприскування в інжекторах та освітлювальне обладнання — все це входить в список електричних приладів, при порушенні роботи яких експлуатація автомобіля стає просто неможлива. Крім того, ремонт електрики автомобілів може знадобитися і для інших приладів, які не є першочерговими в технічному відношенні, але які надають значний вплив на якість поїздок. Тому ремонт електрообладнання авто може передбачати як роботу з основними елементами, так і лагодження інших приладів. У будь-якому випадку, всі прилади електротехнічного комплексу повинні працювати злагоджено і без збоїв — тільки в цьому випадку можна розраховувати на безпечні та комфортні поїздки.

Вартість ремонту електрообладнання авто

Послуга Ціна
Комп’ютерна діагностика 240 грн.
Адаптація двигуна 240 грн.
Адаптація АКПП 190 грн.
Видалення EGR або сажового фільтра від 2500 грн.
Заміна свічок запалювання від 90 грн.
Регенерація сажового фільтра 450 грн.
Встановлення ксенону від 550 грн.
Ремонт електропроводки від 390 грн.
Заміна котушки запалення від 90 грн.
Заміна авто лампочки від 40 грн.
Встановлення системи парктроніків від 990 грн.
ЧІП тюнинг від 2990 грн.
Встановлення сигналізації від 990 грн.
Корегування одометра від 490 грн.
Пере прошивка ключа або іммобілайзера від 1990 грн.
Зняття та установка акумулятора від 90 грн.

Часто ремонт електрообладнання автомобіля зачіпає такі елементи як акумулятор і генератор. Вони є основними складовими системи харчування і виконують істотну роботу під час кожної поїздки. Переробка енергії механічної в енергію електричну — ось їх основне завдання, завдяки виконанню якої здійснюється функціонування всіх інших електричних ремонт електрики автоприладів автомобіля.

Ремонт проводки передбачає великий фронт робіт. Система електрообладнання включає безліч найрізноманітніших елементів, і причини збою і способи їх усунення можуть сильно відрізнятися. Тому майстри, які виконують поточний ремонт електрообладнання, повинні бути гранично добре знайомі як з питаннями пристрої електрообладнання взагалі, так і з конкретними аспектами системи в кожній конкретній моделі. Фахівці «СТО Авто» мають великий досвід в даній сфері і виконають для вас ремонт авто електрики будь-якої складності на найвищому професійному рівні. У ситуаціях, коли необхідний незначний ремонт приладів електрообладнання, багато хто воліє відкладати його, не усвідомлюючи, наскільки серйозними наслідками для технічного стану авто може обернутися така недбалість. Саме тому, при перших ознаках несправності, слід звернутися до досвідчених фахівців «СТО Авто», які в зручні терміни і за розумною ціною виконають всі необхідні роботи.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів