Ремонт та сервіс Mini Cooper у Львові

Для володарів автомобіля марки Mini СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що ремонт та сервіс Mini Cooperдозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

Наш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по дорогам України. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Mini, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Рекомендації по ремонту Mini

автосервіс Mini CooperСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Mini, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Mini — британська автомобільна марка авто. Основна спеціалізація — випуск малолітражних автомобілів.

Компанія була заснована в кінці 40-х рр як Cooper Car Company. Вона спеціалізувалася на випуску гоночних автомобілів.

У 1959 році був випущений перший автомобіль класу Mini. Цей авто викликав справжній фурор. Його модифікації Cooper і Cooper S стали користуватися великою популярністю.

У перший рік випуску було продано близько 20 000 моделей. На наступний рік — 100 000, в 1962 році — 200 000. Такі темпи виробництва збереглися аж до 1977 року.

У 1971 році було припинено виробництво моделі Mini Cooper. У 1980-х рр з’явилися в продажу тюнінгові комплекти до Mini, які дозволяли автомобіль перетворити в заряджений Mini Cooper. У 1990-х рр знову зріс попит на ці авто.

У 1994 році компанія була продана концерну BMW.

У 2000 році був випущений останній оригінальний Mini Cooper. На цьому його виробництво було завершено.

У 2001 році була презентована нова марка — NewMini. Її виробництво очолила німецька компанія BMW.

У 2002 році вийшли моделі One (90к), Cooper (115к) і Cooper S (163л.с.).

У 2014 році модельний ряд MINI стали представляти дев’ять версій. У планах компанії на 2015 року скоротити модельний ряд до п’яти.

Офіційний сайт: http://www.mini.de/

Сервіс Mini

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Mini у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Mini телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів